Galaxy Note 8 SM-N950

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Galaxy Note 8 SM-N950 Jest 6 produktów.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • 3MK HARD GLASS MAX SAMSUNG GALAXY NOTE 8
   90 zł Dostępny

   Szkło hartowane 3MK Hard Glass Max do Samsung Galaxy Note 8, to szkło, które świetnie ochroni zaokrąglone krawędzie ekranu smartfona przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Jego twardość i wytrzymałość wynosi 9H.

   90 zł
   Dostępny
  • ETUI JELLY CASE SAMSUNG GALAXY NOTE 8 BLACK
   30 zł Dostępny

   Trwałe i eleganckie etui Mercury Jelly Case dedykowane do Samsung Note 8. Produkt wykonany z żelowego tworzywa, które zabezpieczy plecki urządzenia przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Obudowa nie pozostawi luzów, jest idealnie dopasowana.

   30 zł
   Dostępny
  • FOLIA 3MK ARC 3D SE SAMSUNG GALAXY NOTE 8
   70 zł Dostępny

   Folia 3MK ARC 3D SE to ochronna dla Samsung Galaxy Note 8, która ochroni nie tylko ekran, ale również tył i boki. Co ważne, folia nie wpływa na design urządzenia, ale skutecznie chroni je przez zarysowaniami i częściowo amortyzuje uderzenia.

   70 zł
   Dostępny
  • FOLIA 3MK ARC SE SAMSUNG GALAXY NOTE 8
   50 zł Dostępny

   Folia 3MK ARC SE do Samsung Note 8 zabezpieczy zaokrąglony ekran smartfona przed zarysowaniami i zamortyzuje skutki upadków. 3MK® ARC chroni wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, a wykorzystany materiał Self-Heal™ samoistnie regeneruje powstałe rysy.

   50 zł
   Dostępny
  • NILLKIN NATURE SAMSUNG GALAXY NOTE 8 CLEAR
   50 zł Dostępny

   NILLKIN NATURE to etui z elastycznego i przyjaznego dla środowiska termoplastycznego poliuretanu. Model zapewni niebywałą ochronę plecków oraz krawędzi urządzenia. Etui jest przezroczyste, dzięki czemu uniwersalny wygląd telefonu nie zostanie zmieniony.

   50 zł
   Dostępny
  • SZKŁO HARTOWANE LIQUID GLASS SAMSUNG NOTE 8
   80 zł Dostępny

   Szkło hartowane 5D Liquid Glass sprawdzi się w urządzeniach o zakrzywionym ekranie. Jest niesamowicie wytrzymałe i odporne na zarysowania. Po montażu nawet na krawędziach urządzenia kolory pozostaną realistyczne nie zostając w żaden sposób zniekształcone.

   80 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów