Galaxy S5/S5 Neo SM-G903/SM-G900

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Galaxy S5/S5 Neo SM-G903/SM-G900 Jest 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • ETUI JELLY CASE SAMSUNG GALAXY S5 BLACK
   30 zł Dostępny

   Eleganckie i trwałe etui Mercury Jelly Case dedykowane do Samsung S5. Obudowa jest idealnie dopasowana, nie pozostawi luzów. Produkt wykonany z żelowego tworzywa, które zabezpieczy plecki telefonu przed ewentualnymi zarysowaniami oraz pęknięciami.

   30 zł
   Dostępny
  • ETUI JELLY CASE SAMSUNG GALAXY S5 CLEAR
   30 zł Dostępny

   Etui Mercury Jelly Case dedykowane do Samsung S5, jest trwałe i eleganckie. Obudowa jest idealnie dopasowana, nie pozostawi luzów. Produkt wykonany z żelowego tworzywa, które zabezpieczy plecki telefonu przed ewentualnymi zarysowaniami oraz pęknięciami.

   30 zł
   Dostępny
  • ETUI JELLY CASE SAMSUNG GALAXY S5 GOLD
   30 zł Dostępny

   Etui Mercury Jelly Case dedykowane do Samsung S5, jest eleganckie i trwałe. Obudowa jest idealnie dopasowana, nie pozostawi luzów. Produkt wykonany z żelowego tworzywa, które zabezpieczy plecki telefonu przed ewentualnymi zarysowaniami oraz pęknięciami.

   30 zł
   Dostępny
  • SZKŁO HARTOWANE SAMSUNG GALAXY S5
   25 zł Dostępny

   Szkło hartowane 9H, to idealnie dopasowana do ekranu wyświetlacza osłona, wykonana z chemicznie utwardzanego szkła o wysokiej twardości, która ochroni szybkę przed pęknięciem. Nie ryzykuj więcej kosztami serwisu! Zabezpiecz ekran swojego smartfona.

   25 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów