Galaxy S9 SM-G960

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Galaxy S9 SM-G960 Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • 3MK HARD GLASS MAX SAMSUNG GALAXY S9
   90 zł Dostępny

   Szkło hartowane 3MK Hard Glass Max do Samsung Galaxy S9, to szkło, które wyśmienicie ochroni zaokrąglone krawędzie ekranu smartfona przed wszelkimi zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Jego wytrzymałość i twardość wynosi 9H.

   90 zł
   Dostępny
  • FOLIA 3MK ARC 3D SE SAMSUNG GALAXY S9
   70 zł Dostępny

   Folia 3MK ARC 3D SE to dla Samsung Galaxy S9 ochronna, która ochroni nie tylko ekran, ale również tył i boki. Co istotne, folia nie wpływa na ogólny wygląd urządzenia, ale skutecznie chroni je przez zarysowaniami i częściowo amortyzuje uderzenia.

   70 zł
   Dostępny
  • FOLIA 3MK ARC SE SAMSUNG GALAXY S9
   50 zł Dostępny

   Folia 3MK ARC SE do Samsung Galaxy S9 zamortyzuje skutki upadków i zabezpieczy zaokrąglony ekran telefonu przed zarysowaniami. 3MK® ARC chroni wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, a wykorzystany materiał Self-Heal™ samoistnie usuwa powstałe rysy.

   50 zł
   Dostępny
  • NILLKIN NATURE SAMSUNG GALAXY S9 CLEAR
   50 zł Dostępny

   Nillkin Nature, to etui z przyjaznego dla środowiska i elastycznego termoplastycznego poliuretanu. Model zapewni niebywałą ochronę krawędzi oraz plecków urządzenia. Etui jest przezroczyste, dzięki czemu uniwersalny wygląd smartfona nie zostanie zmieniony.

   50 zł
   Dostępny
  • NILLKIN NATURE SAMSUNG GALAXY S9 GREY
   50 zł Dostępny

   Nillkin Nature, to etui z elastycznego i przyjaznego dla środowiska termoplastycznego poliuretanu. Model zapewni wspaniałą ochronę krawędzi oraz plecków urządzenia. Etui jest szare, dzięki czemu uniwersalny wygląd telefonu nie smartfona zmieniony.

   50 zł
   Dostępny
  • NILLKIN QIN SAMSUNG GALAXY S9 BLACK
   65 zł Dostępny

   Etui Nillkin Qin to prestiżowe, wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej etui typu książkowego. Eleganckie i wytrzymałe, jest świetnym uzupełnieniem każdego smartfona.

   65 zł
   Dostępny
  • SPIGEN RUGGED ARMOR URBAN SAMSUNG GALAXY S9 BLACK
   60 zł Dostępny

   Wykonane z wysokiej jakości materiałów etui Spigen Rugged Armor to perfekcyjna ochrona plecków urządzenia. Model wyposażono w błyszczące wstawki z włókna węglowego, dodające elegancji. Etui z technologią „Air Cushion”, która chroni telefon przed wstrząsa

   60 zł
   Dostępny
  • SZKŁO HARTOWANE LIQUID GLASS SAMSUNG S9
   80 zł Dostępny

   Szkło hartowane 5D Liquid Glass sprawdzi się w urządzeniach o zakrzywionym ekranie. Po montażu nawet na krawędziach urządzenia kolory pozostaną realistyczne nie zostając w żaden sposób zniekształcone. Jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania.

   80 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów