Xperia X F5121

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Xperia X F5121 Jest 6 produktów.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • ETUI I-JELLY METAL SONY XPERIA X BLACK
   30 zł Dostępny

   Etui Mercury Jelly Case dedykowane do Sony Xperia X, jest eleganckie i trwałe . Produkt wykonany z żelowego tworzywa, które zabezpieczy plecki urządzenia przed ewentualnymi zarysowaniami oraz pęknięciami. Obudowa jest idealnie dopasowana, nie pozostawi luzów.

   30 zł
   Dostępny
  • ETUI I-JELLY METAL SONY XPERIA X GOLD
   30 zł Dostępny

   Trwałe i eleganckie etui Mercury Jelly Case dedykowane do Sony Xperia X . Obudowa nie pozostawi luzów, jest idealnie dopasowana. Produkt wykonany z żelowego tworzywa, które zabezpieczy plecki urządzenia przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami.

   30 zł
   Dostępny
  • ETUI JELLY CASE SONY XPERIA X NAVY BLUE
   30 zł Dostępny

   Eleganckie i trwałe etui Mercury Jelly Case dedykowane do Sony Xperia X . Obudowa nie pozostawi luzów, jest idealnie dopasowana. Produkt wykonany z miękkiego i elastycznego tworzywa, które zabezpieczy plecki telefonu przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami.

   30 zł
   Dostępny
  • FOLIA 3MK ARC SONY XPERIA X
   40 zł Dostępny

   Folia 3MK ARC do Sony Xperia X zabezpieczy zaokrąglony ekran smartfona przed zarysowaniami i zamortyzuje skutki upadków. 3MK® ARC okala wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, a wykorzystany materiał Self-Heal™ samoistnie usuwa powstałe rysy.

   40 zł
   Dostępny
  • SZKŁO HARTOWANE SONY XPERIA X
   25 zł Dostępny

   Szkło hartowane 9H, to precyzyjnie dopasowana do ekranu wyświetlacza osłona, wykonana z chemicznie utwardzanego szkła o wysokiej twardości, która ochroni szybkę przed pęknięciem. Nie ryzykuj więcej kosztami wymiany wyświetlacza! Zabezpiecz ekran swojego smartfona.

   25 zł
   Dostępny
  • SZKŁO HYBRYDOWE 3MK FLEXIBLE GLASS SONY XPERIA X
   50 zł Dostępny

   3MK Flexible Glass dla Sony Xperia X, czyli nietłukące się szkło hybrydowe, które jest odporne na stłuczenia i zdecydowanie zmniejsza ryzyko uszkodzenia ekranu. Dzięki otworom na głośnik, kamerę i przyciski, świetnie dopasowuje się do ekranu.

   50 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów