Samsung Galaxy S9 wymiana ekranu

 Samsung Galaxy S9 wymiana ekranu

W telefonie Samsung Galaxy S9 wymieniamy ekran wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany ekranu dotykowego są części oryginalne. Masz  pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana ekranu w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana ekranu Samsung Galaxy S9 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany ekranu w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje usługę i części.

Serwis telefonów Samsung wymiana ekranu Samsung Galaxy S9

Wystarczy chwila nieuwagi, upadek i wyświetlacz we flagowym Samsung Galaxy S9 się rozbił. Naprawa w serwisie może nadszarpnąć domowy budżet, więc co robić? Na szczęście wymiany ekranu można dokonać samodzielnie w domowych warunkach. Wymiana ekranu w Samsungu wcale nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy trochę cierpliwości i zdolności manualnych, a naprawa na pewno się uda. Przydatne będą też narzędzia do wymiany ekranu suszarka do włosów lub nagrzewnica, nowy moduł oraz odpowiednie, jasne i czyste miejsce pracy. Zachęcamy jednak do kilku krotnego przeczytania, i zapoznania się dokładnie jak można samemu wymienić ekran Samsung Galaxy S9, ponieważ nieumiejętna naprawa może wygenerować dodatkowy koszt.

Wymiana ekranu początek naprawy

Po pierwsze wyłączamy telefon i wyjmujemy szufladę z kartą sim i SD. Następnie równomiernie nagrzewamy tylną część obudowy, by klej nieco się rozpuścił. Po kilku minutach wkładamy bardzo cienki plastikowy otwierak między tylną klapkę a ramkę i przesuwamy dookoła. Należy uważać na taśmę z czytnika linii papilarnych. Kiedy dostaniemy się do korpusu, ukażą się nam plastikowe osłonki, przykręcone śrubkami, które trzeba odkręcić. Teraz możemy zabrać się do wypięcia taśmy baterii, wyświetlacza, ładowania oraz pozostałych. Następnie za pomocą pęsety i cienkiego otwieraka staramy się delikatnie odkleić baterię. Należy tutaj szczególnie uważać, żeby jej nie uszkodzić. Kiedy wszystkie wczepy oraz kable antenowe zostaną odłączone, można wyjąć płytę główną. Odkręcamy kolejne śrubki znajdujących się w dolnej części korpusu i wypinamy konektor gniazda jack.

Samsung Galaxy S9 nowy ekran

Do nowego modułu musimy przełożyć taśmę ładowania z antenami, taśmę czujników, aparat przedni oraz wibracje. Baterię oraz tylną klapkę również należy przykleić na taśmę dwustronną. Pamiętajcie o wpięciu taśmy z czytnika linii papilarnych przed wklejeniem klapki. Właśnie udało nam się wymienić wyświetlacz Samsung Galaxy S9. Jeśli jednak naprawa wydaje wam się zbyt trudna, warto zdecydować się na usługę profesjonalnego serwisu Samsung. Pamiętaj jednak, że poradnik służy do inspiracji.  SmartSerwis24 nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzone urządzenia.

Powiązane produkty