Jak wygląda wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy M21?

Naprawy telefonów są dość częstym działaniem wielu z nas. Nowoczesna elektronika nie oszczędza swoich właścicieli i potrafi się zepsuć w najmniej oczekiwanym momencie. Niesprawne urządzenie w zależności od uszkodzenia lub czasu powinno trafić do naprawy. Pytanie, czy naprawę przeprowadzimy bezpośrednio w serwisie, czy mimo wszystko samodzielnie wykonamy naprawę takiego uszkodzenia. Korzystając z samodzielnej naprawy, musimy przygotować się do niej w każdym calu, kupując odpowiednie części.

Wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy M21

Przed dokonaniem zakupu nowej części warto rozejrzeć się za jej wyglądem. Zapytacie czemu? Otóż nowe ekrany bardzo często możemy kupić w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to wyświetlacz + ramka, gdzie nie musimy rozklejać całego elementu, aby finalnie wykonać naprawę. Innym przypadkiem będzie oczywiście sam ekran, który niestety wymaga wklejania, a to finalnie utrudnia przeprowadzenie całościowej naprawy.

Wyświetlacz Samsung Galaxy M21

Patrząc na wyświetlacze do Samsunga Galaxy M21 zdecydowanie polecamy zakup całości wraz z ramką. Umożliwi to Wam szybkie przeprowadzenie naprawy, ponieważ będzie ona polegała na przełożeniu wszystkich podzespołów. Przy okazji wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy M21 możemy również dokonać wymiany baterii. Będzie to o tyle prostsze, że nie będziemy musieli odklejać starego akumulatora. Kupując nowy ekran, powinniśmy otrzymać również dodatkowe sklejki, które naklejamy na kwadratową część całego korpusu. Warto zwrócić uwagę, że nowy ekran do modelu Galaxy M21 to istna kopia naszego starego urządzenia.

Czy samodzielna wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M21 będzie skomplikowana?

W sytuacji gdy zakupimy wyświetlacz bezpośrednio z ramką, nie powinniśmy napotkać problemów przy naprawie naszego telefonu. Wystarczy, że wszystkie elementy krok po kroku przenieśmy na nowy moduł. Działanie wykonujemy analogicznie od momentu całkowitego demontażu urządzenia. Co więcej, należy zwrócić, że model Galaxy M21 to wersja budżetowa, w której producent nie stosował „skomplikowanych” modułów lub innych podzespołów.

Naprawa telefonu Samsung

Nowy wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy M21 posiada już moduł wibracji oraz dodatkowe taśmy, które są zamontowane na stałe. Zwróćmy uwagę, że spory akumulator (6000 mAh) oddziela płytę główną od płytki sub. Oznacza to, że przy całej naprawie będziemy mieli zaledwie kilka elementów do przełożenia ze starego pękniętego ekranu na nowy wyświetlacz do naszego Samsunga. Przebieg całej naprawy nie powinien być trudny, co więcej taka naprawa możliwa jest do wykonania samodzielnie, w domowych warunkach mając również nie wiele narzędzi. Kupując sam wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy M21 możecie spodziewać się większych trudności i co najgorsze kosztów, ponieważ przy samodzielnej naprawie ze wklejaniem wyświetlacza do starej ramki może dojść do uszkodzenia nowo zakupionego modułu ekranu. Nie wielu klientów również wie, że wklejając samodzielnie, bardzo często możemy zostawić „tłuste” ślady na zewnętrznej części ekranu. Korzystając z gotowego ekranu z ramką, ryzyko uszkodzenia ekranu w zasadzie nie istnieje. Całość jest już fabrycznie sklejona przez fabryki producenta.

Powiązane produkty