Etui dla smartfona

Zalania, upadki, pęknięcia czy przetarcia to tylko przykłady niefortunnych zdarzeń, które mogą zrujnować Twój smartfon. Jeśli kiedykolwiek przytrafił Ci się któryś z wymienionych wyżej wypadków, zapewne wiesz, jak ważna jest ochrona Twojego telefonu. Zamiast bezradnie przyglądać się temu, jak Twoje urządzenie kolejny raz ląduje na ziemi, zrób to co powinieneś i je zabezpiecz ! Oferujemy szeroki wybór akcesoriów chroniących Twój smartfon: od minimalistycznych, przezroczystych etui, aż po kolorowe, modne futerały odporne na zarysowania, przebarwienia i ślady odcisków palców. W naszym sklepie znajdziesz krótki przewodnik, który ułatwi Ci wybór etui pasującego do Twojego stylu życia. Jednym z najważniejszych aspektów jest precyzyjne dopasowanie rozmiaru etui i perfekcyjne wycięcia na klawisze i gniazda. Czasami obudowy nie są wystarczająco elastyczne, a w efekcie omijają porty, osłony przycisków są sztywne lub występują problemy z odbiciami lampy błyskowej aparatu. Jeśli swobodne ładowanie i włączanie/wyłączanie telefonu jest dla Ciebie ważne lub chcesz mieć możliwość bezproblemowego podgłaśniania i ściszania muzyki, wybierz etui z technologią Easy Click Buttons.

Etui 3MK Clear Case

Kwestia ochrony telefonu przed upadkami jest kolejną istotną cechą etui. Pierwszą rzeczą do ustalenia jest to, jaki jest charakter Twojej pracy i jak duże jest ryzyko upadku telefonu. Jeśli istnieje ryzyko upuszczenia telefonu z dużej wysokości i to na twardą powierzchnię, jaką jest na przykład beton – bez wątpienia potrzebujesz solidnej ochrony. W takim wypadku najlepszym wyborem będzie etui z funkcją Armor Case lub Satin Armor Case. Jeśli jesteś ostrożny, masz spokojną pracę i chcesz tylko podstawowej ochrony, możesz zdecydować się na dyskretne i maksymalnie cienkie tworzywo o grubości 1,2 mm. Po zakupie, szybko zauważysz, że istnieje wyraźny kompromis między zapewnionym poziomem ochrony, a dodatkową masą i wagą, której chcesz uniknąć, by Twój telefon był możliwie najlżejszy. Stopień ochrony przed substancjami szkodliwymi, bezpieczeństwo dla zdrowia i troska o środowisko dają podstawowe informacje na temat jakości tworzywa, z którego wykonane jest etui. Decydując się na zakup ochronnej obudowy, powinniśmy zweryfikować producenta i standardy produkcji. Jak to zrobić, by mieć pewność? Najłatwiej sprawdzić certyfikaty PZH, tj. Państwowego Zakładu Higieny i unijne dyrektywy RoHS dotyczące ograniczenia substancji niebezpiecznych w środowisku. Warto mieć świadomość, że każdy użytkownik smartfona korzysta z niego co najmniej kilka godzin dziennie. Oznacza to, że metale ciężkie takie jak ołów, rtęć czy kadm mogą wnikać do organizmu bez żadnych przeszkód.

Etui 3MK Matt Case

Ostatnim aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest dobór koloru i designu Twojego etui. Obserwujemy, że na rynek trafia coraz więcej przezroczystych etui Clear Case, co oznacza, że dla wielu użytkowników niezauważalne i możliwie cienkie tworzywo jest najlepsze. Wybór kolorowego etui Matt Case, pozwoli, aby wygląd Twojego telefonu się wyróżniał. Jeśli nie możesz się zdecydować, dobrym pomysłem może być również zakup kilku etui na różne okazje. Na przykład zakup przezroczystego etui na co dzień i wytrzymałego etui na weekendowe wycieczki piesze może być dobrym rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że nasz krótki przewodnik pomoże Ci w podjęciu decyzji i dokonaniu dobrego zakupu!