Clear Case Samsung Galaxy A40

Trwałe i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowane specjalnie dla Twojego telefonu. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, który zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem, jak i złączem ładowania czy też przyciskami.

Zapytanie o produkt

Zapytanie o produkt

Clear Case Samsung Galaxy A40

Clear Case Samsung Galaxy A40

* - Pola wymagane

Anuluj

45,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks: 5903108083706

Producent:

Więcej informacji

Trwałe, przeźroczyste etui Clear Case

Zalania, upadki, pęknięcia czy przetarcia to tylko przykłady niefortunnych zdarzeń, które mogą zrujnować Twój smartfon. Jeśli kiedykolwiek przytrafił Ci się któryś z wymienionych wyżej wypadków, zapewne wiesz, jak ważna jest ochrona Twojego telefonu. W naszym serwisie znajdziesz atrakcyjne, przezroczyste etui, które doskonale sprawdzą się dla osób ceniących minimalizm. Obserwujemy, że na rynek trafia coraz więcej przezroczystych etui Clear Case, co oznacza, że dla wielu użytkowników niezauważalne i możliwie cienkie tworzywo jest najlepsze.

Jeśli swobodne ładowanie i włączanie/wyłączanie telefonu jest dla Ciebie ważne lub chcesz mieć możliwość bezproblemowego podgłaśniania i ściszania muzyki, wybierz etui z technologią EasyClick Buttons.

Kwestia ochrony telefonu przed upadkami jest kolejną istotną cechą etui. Jeśli istnieje ryzyko upuszczenia telefonu z dużej wysokości i to na twardą powierzchnię, jaką jest na przykład beton – bez wątpienia potrzebujesz solidnej ochrony. W takim wypadku najlepszym wyborem będzie trwałe etui Clear Case. Nawet jeśli jesteś ostrożny, masz spokojną pracę i chcesz tylko podstawowej ochrony, możesz również śmiało zdecydować się na etui Clear Case, ponieważ cechuje je dyskretne i maksymalnie cienkie tworzywo o grubości 1,2 mm. Po zakupie, szybko zauważysz, że istnieje wyraźny kompromis między zapewnionym poziomem ochrony i dodatkową masą i wagą, której chcesz uniknąć, by Twój telefon był możliwie najlżejszy.

Warto mieć świadomość, że każdy użytkownik smartfona korzysta z niego co najmniej kilka godzin dziennie, dlatego kupuj produkty tylko certyfikowane, sprawdzone przez PZH i zaakceptowane unijnymi standardami RoHS. Pamiętaj, że metale ciężkie takie jak ołów, rtęć czy kadm mogą wnikać do organizmu bez żadnych przeszkód, a tym samym szkodzić zdrowiu i środowisku.

Dane katalogowe

Producent smartfona Samsung
Model smartfona A40
Kolor Przeźroczysty

Recenzje

Napisz recenzję