Matt Case Samsung Galaxy A50/A30S/A50S

Doskonale amortyzuje, jest precyzyjnie dopasowane do telefonu, posiada elastyczne i cienkie tworzywo. Mattt Case dzięki innowacyjnej technologii jest łatwy w czyszczeniu, co oznacza, że możesz wyprać je w pralce wraz z ubraniami. Struktura etui jest kompatybilna z ładowarkami indukcyjnymi. Zabezpiecza wszystkie wystające przyciski. Dodatkowo posiada podwyższane krawędzie wokół obiektywów.

Zapytanie o produkt

Zapytanie o produkt

Matt Case Samsung Galaxy A50/A30S/A50S

Matt Case Samsung Galaxy A50/A30S/A50S

* - Pola wymagane

Anuluj

40,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks: 5903108232265

Producent:

Więcej informacji

Etui 3MK Matt Case dla Twojego smartfona

Zamiast bezradnie przyglądać się temu, jak Twoje urządzenie kolejny raz ląduje na ziemi, zrób to co powinieneś i je zabezpiecz! Oferujemy szeroki wybór kolorowych etui chroniących Twój smartfon, a jednocześnie odpornych na zarysowania, przebarwienia i ślady odcisków palców. Jednym z najważniejszych aspektów jest precyzyjne dopasowanie rozmiaru etui i perfekcyjne wycięcia na klawisze i gniazda. Czasami obudowy nie są wystarczająco elastyczne, a w efekcie omijają porty, osłony przycisków są sztywne lub występują problemy z odbiciami lampy błyskowej aparatu. Z produktami Matt Case, zapomnisz o tego typu problemach.

Bez względu na charakter Twojej pracy i tego, jak duże jest ryzyko upadku telefonu, z etui Matt Case możesz mieć pewność, że Twój telefon uniknie poważniejszych usterek. Stopień ochrony przed substancjami szkodliwymi, bezpieczeństwo dla zdrowia i troska o środowisko dają podstawowe informacje na temat jakości tworzywa, z którego wykonane jest etui. Decydując się na zakup ochronnej obudowy, powinniśmy zweryfikować producenta i standardy produkcji. Jak to zrobić, by mieć pewność? Najłatwiej sprawdzić certyfikaty PZH, tj. Państwowego Zakładu Higieny i unijne dyrektywy RoHS dotyczące ograniczenia substancji niebezpiecznych w środowisku.

Ostatnim aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest dobór koloru i designu Twojego etui. Wybór kolorowego etui Matt Case, sprawi, że Twój telefon będzie się wyróżniał. Mamy nadzieję, że nasz krótki przewodnik pomoże Ci w podjęciu decyzji i dokonaniu dobrego zakupu!

Dane katalogowe

Producent smartfona Samsung
Model smartfona A50/A30S/A50S
Kolor Czarny

Recenzje

Napisz recenzję

Powiązane artykuły