Samsung Galaxy J3 16 wymiana ekranu

Potrzebujesz wymienić ekran w Samsungu Galaxy J3 16 na nowy? Tego typu naprawy powinno się wykonywać w profesjonalnych serwisach, które do naprawy telefonów wykorzystują wyłącznie sprawdzone i oryginalne części zamienne. Zależy Ci na szybkiej wymianie ekranu? Nasz serwis Samsung wymieni ekran dotykowy nawet w ciągu godziny. Każda usługa i montowane części są objęte gwarancją.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

250,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana ekranu w telefonie Samsung Galaxy J3 16

Nowoczesne telefony komórkowe pomimo najwyższej jakości wykonania, bardzo często narażone są na powstawanie różnych usterek. Niestety nawet stosowanie zabezpieczenia w postaci szkła hartowanego, czy pokrowca nie zawsze uchroni nasz telefon podczas upadku. Jeśli w telefonie Samsung Galaxy J3 16 dojdzie do rozbicia ekranu, korzystanie z urządzenia może być bardzo utrudnione. Właściciel telefonu może pokaleczyć się o drobne, wystające szkiełka. Co więcej, popękany ekran, szczególnie jeśli doszło do wylania, z czasem może przestać pracować całkowicie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu telefonów, który posiada dostęp do oryginalnych części lub najwyższej jakości zamienników. Niezwykle istotne jest, aby naprawy wykonywać przy użyciu serwisowych urządzeń, które pozwolą na jakościowe wykonanie wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy J3 16. Tylko taka naprawa zagwarantuje Ci, że telefon po wizycie w serwisie będzie działał tak, jak przed upadkiem. Profesjonalny serwis nie narazi Cię też na dodatkowe koszty, które mogłyby powstać przy nieprawidłowo wykonanej naprawie telefonu. Jeśli umówisz się wcześniej na wizytę w naszym stacjonarnym punkcie serwisu telefonów w Chorzowie, naprawę wykonamy dla Ciebie nawet w 55 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim urządzeniem na długo. W razie, gdyby podczas naprawy serwis zdiagnozował dodatkowe usterki, przed wykonaniem naprawy poinformujemy Cię o tym i poprosimy o akceptację kosztów. Twoje dane w smartfonie będą bezpieczne. Nie wgramy nowego oprogramowania i nie zresetujemy danych w telefonie bez Twojej zgody. Jeśli pojawiłaby się taka potrzeba, zostaniesz o tym poinformowany, a my postaramy się wykonać kopię zapasową Twoich plików.

Wysyłkowa wymiana ekranu w telefonie Samsung Galaxy J3 16

Chcesz wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy J3 16, ale nie możesz do nas przyjechać? Nic straconego, możesz skorzystać z naszych usług serwisowych online. Wystarczy, że przez stronę sklepu internetowego zamówisz usługę wymiany ekranu w telefonie i wyślesz go na adres naszego serwisu stacjonarnego. W takim przypadku naprawę wykonamy w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia.

Dane katalogowe

Model Galaxy J3 2016
Producent Samsung
Usługa wymiana ekranu

Recenzje

Napisz recenzję