Samsung Galaxy J4 Plus wymiana szybki

Podczas korzystania z telefonu możemy doprowadzić do przypadkowego upadku lub przygniecenia urządzenia, które może skończyć się powstaniem uszkodzenia w obrębie ekranu dotykowego. Jeśli masz zbity ekran, ale wyświetlacz i dotyk działają prawidłowo, możesz zdecydować się na wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy J4 Plus. Będzie to tańsze rozwiązanie niż wymiana całego ekranu w serwisie Samsung.

Indeks: 7777200000366

Stan: Nowy produkt

Producent:

190,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Smartfony towarzyszą nam na co dzień. Wykorzystujemy je nie tylko do kontaktowania się z bliskimi, ale również jako wsparcie w codziennych zadaniach. I choć producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych funkcjonalność, to wciąż nie znaleźli sposobu na to, aby zwiększyć ich wytrzymałość na upadki. Wystarczy chwila nieuwagi, aby upuścić lub przygnieść telefon, a to zazwyczaj kończy się uszkodzeniem szybki lub wyświetlacza. Okazuje się, że nawet szkła hartowane lub popularne pokrowce nie zawsze będą gwarantować nam pełne bezpieczeństwo. Co zrobić, gdy dojdzie do zbicia szybki? Najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy J4 Plus na nową. Dzięki temu będziesz mógł pozostawić oryginalny wyświetlacz, który po wymianie szybki będzie działać jak nowy. Wymiana samej szybki to też znacznie tańsza naprawa, dzięki której szybko będziesz mógł cieszyć się sprawnym telefonem.

Czy wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy J4 Plus jest możliwa?

Jednym z najczęstszych powodów, dla których telefony takie jak Samsung Galaxy J4 Plus trafiają do serwisu, są uszkodzenia mechaniczne. Powstają one najczęściej przez upuszczenie lub przygniecenie smartfona. Bardzo często użytkownicy telefonów w takiej sytuacji od razu decyduje się na wymianę całego wyświetlacza. Niewiele osób jednak wie, że na moduł ekranu składa się z wyświetlacz, dotyk oraz szybka. W telefonie Samsung Galaxy J4 Plus to właśnie sama szybka najczęściej ulega uszkodzeniu. Jeśli cały wyświetlacz oraz dotyk działają poprawnie, najtańszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki w Samsungu Galaxy J4 Plus. Po czym poznać, czy taka naprawa będzie możliwa? Niezależnie od tego, w jaki sposób powstało uszkodzenie, jeśli wyświetlacz oraz dotyk nie zostały uszkodzone, to wymiana szybki w Samsungu Galaxy J4 Plus w specjalistycznym serwisie będzie najtańszym rozwiązaniem. Jeśli nie wiesz, czy Twój telefon kwalifikuje się do takiej naprawy, nasz serwis telefonów chętnie doradzi najlepsze rozwiązanie.

Dane katalogowe

Model Galaxy J4 plus
Producent Samsung
Usługa wymiana szybki

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do Samsung Galaxy J4 Plus. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję