Samsung Galaxy Note 4 wymiana szybki

Podczas korzystania z telefonu możemy doprowadzić do przypadkowego upadku lub przygniecenia urządzenia, które może skończyć się powstaniem uszkodzenia w obrębie ekranu dotykowego. Jeśli masz zbity ekran, ale wyświetlacz i dotyk działają prawidłowo, możesz zdecydować się na wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy Note 4. Będzie to tańsze rozwiązanie niż wymiana całego ekranu w serwisie Samsung.

Indeks: 7777200000008

Stan: Nowy produkt

Producent:

200,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Smartfony towarzyszą nam na co dzień. Wykorzystujemy je nie tylko do kontaktowania się z bliskimi, ale również jako wsparcie w codziennych zadaniach. I choć producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych funkcjonalność, to wciąż nie znaleźli sposobu na to, aby zwiększyć ich wytrzymałość na upadki. Wystarczy chwila nieuwagi, aby upuścić lub przygnieść telefon, a to zazwyczaj kończy się uszkodzeniem szybki lub wyświetlacza. Okazuje się, że nawet szkła hartowane lub popularne pokrowce nie zawsze będą gwarantować nam pełne bezpieczeństwo. Co zrobić, gdy dojdzie do zbicia szybki? Najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy Note 4 na nową. Dzięki temu będziesz mógł pozostawić oryginalny wyświetlacz, który po wymianie szybki będzie działać jak nowy. Wymiana samej szybki to też znacznie tańsza naprawa, dzięki której szybko będziesz mógł cieszyć się sprawnym telefonem.

Czy wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy Note 4 jest możliwa?

Jednym z najczęstszych powodów, dla których telefony takie jak Samsung Galaxy Note 4 trafiają do serwisu, są uszkodzenia mechaniczne. Powstają one najczęściej przez upuszczenie lub przygniecenie smartfona. Bardzo często użytkownicy telefonów w takiej sytuacji od razu decyduje się na wymianę całego wyświetlacza. Niewiele osób jednak wie, że na moduł ekranu składa się z wyświetlacz, dotyk oraz szybka. W telefonie Samsung Galaxy Note 4 to właśnie sama szybka najczęściej ulega uszkodzeniu. Jeśli cały wyświetlacz oraz dotyk działają poprawnie, najtańszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki w Samsungu Galaxy Note 4. Po czym poznać, czy taka naprawa będzie możliwa? Niezależnie od tego, w jaki sposób powstało uszkodzenie, jeśli wyświetlacz oraz dotyk nie zostały uszkodzone, to wymiana szybki w Samsungu Galaxy Note 4 w specjalistycznym serwisie będzie najtańszym rozwiązaniem. Jeśli nie wiesz, czy Twój telefon kwalifikuje się do takiej naprawy, nasz serwis telefonów chętnie doradzi najlepsze rozwiązanie.

Dane katalogowe

Model Galaxy Note 4
Producent Samsung
Usługa wymiana szybki

Akcesoria

  • 40,00 zł Dostępne

    Folia na zaokrąglone ekrany ARC skutecznie ochroni telefon przed czynnikami zewnętrznymi. Pozostawi telefon gładki, tworząc niezauważalną warstwę. Narożniki telefonu są jeszcze bardziej chronione. Nie zostawia pęcherzyków powietrza i ma neutralny wpływ na obraz. Technologia Self-Heal™ sprawi, że nie będziesz musiał wymieniać foli co miesiąc. Sama ...

    40,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję