Samsung Galaxy S5 mini wymiana szybki

Podczas korzystania z telefonu możemy doprowadzić do przypadkowego upadku lub przygniecenia urządzenia, które może skończyć się powstaniem uszkodzenia w obrębie ekranu dotykowego. Jeśli masz zbity ekran, ale wyświetlacz i dotyk działają prawidłowo, możesz zdecydować się na wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy S5 mini. Będzie to tańsze rozwiązanie niż wymiana całego ekranu w serwisie Samsung.

Indeks: 7777200000004

Stan: Nowy produkt

Producent:

180,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Smartfony towarzyszą nam na co dzień. Wykorzystujemy je nie tylko do kontaktowania się z bliskimi, ale również jako wsparcie w codziennych zadaniach. I choć producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych funkcjonalność, to wciąż nie znaleźli sposobu na to, aby zwiększyć ich wytrzymałość na upadki. Wystarczy chwila nieuwagi, aby upuścić lub przygnieść telefon, a to zazwyczaj kończy się uszkodzeniem szybki lub wyświetlacza. Okazuje się, że nawet szkła hartowane lub popularne pokrowce nie zawsze będą gwarantować nam pełne bezpieczeństwo. Co zrobić, gdy dojdzie do zbicia szybki? Najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S5 mini na nową. Dzięki temu będziesz mógł pozostawić oryginalny wyświetlacz, który po wymianie szybki będzie działać jak nowy. Wymiana samej szybki to też znacznie tańsza naprawa, dzięki której szybko będziesz mógł cieszyć się sprawnym telefonem.

Czy wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S5 mini jest możliwa?

Jednym z najczęstszych powodów, dla których telefony takie jak Samsung Galaxy S5 mini trafiają do serwisu, są uszkodzenia mechaniczne. Powstają one najczęściej przez upuszczenie lub przygniecenie smartfona. Bardzo często użytkownicy telefonów w takiej sytuacji od razu decyduje się na wymianę całego wyświetlacza. Niewiele osób jednak wie, że na moduł ekranu składa się z wyświetlacz, dotyk oraz szybka. W telefonie Samsung Galaxy S5 mini to właśnie sama szybka najczęściej ulega uszkodzeniu. Jeśli cały wyświetlacz oraz dotyk działają poprawnie, najtańszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki w Samsungu Galaxy S5 mini. Po czym poznać, czy taka naprawa będzie możliwa? Niezależnie od tego, w jaki sposób powstało uszkodzenie, jeśli wyświetlacz oraz dotyk nie zostały uszkodzone, to wymiana szybki w Samsungu Galaxy S5 mini w specjalistycznym serwisie będzie najtańszym rozwiązaniem. Jeśli nie wiesz, czy Twój telefon kwalifikuje się do takiej naprawy, nasz serwis telefonów chętnie doradzi najlepsze rozwiązanie.

Dane katalogowe

Model Galaxy S5 mini
Producent Samsung
Usługa wymiana szybki

Recenzje

Napisz recenzję