Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus

Nowy produkt

Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

Więcej szczegółów

1 020 zł brutto

 • Oryginał

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus

W telefonie Samsung Galaxy S9 Plus wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Samsung Galaxy S9 Plus wymiana wyświetlacza - serwis telefonów

Jest to rodzaj usługi, w którym technicy naszego serwisu dokonają wymiany wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus. Firma Samsung również zaczyna zmieniać podejście oraz procedury serwisowe przy niektórych swoich produktach. Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9+ wygląda bardzo podobnie do usługi wymiany ekranu w telefonie Huawei P20 Lite. Nasza firma dokłada należytej staranności, aby naprawiać wszystkie urządzenia. Przy użyciu oryginalnych części, ale również korzystając z profesjonalnych narzędzi, wiedzy oraz doświadczenia techników.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus?

Szklane smartfony coraz częściej zyskują spore zainteresowanie wśród klientów. Niestety wraz z zainteresowaniem wystawiamy takie telefony na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą uszkodzić nie tylko nasz wyświetlacz, ale również inne elementy np. ramkę. Na szczęście proces wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung S9 plus sprawia, że nasz telefon zostaje nie tylko naprawiony, ale również odświeżony z nową ramką. Proces wymiany takiego ekranu jest bardzo prosty. Zacznijmy od tego, że każdy telefon po przyjęciu (etap rejestracji) trafia do technika. Bez zbędnej zwłoki od razu zabiera się za demontaż pokrywy baterii (ewentualnie wyświetlacza, jeśli montowany jest od góry). Do takich czynności używamy separatora, którego płyta grzewcza umożliwia nam zmiękczenie kleju na ramkach korpusu. Ta czynność w połączeniu z ciepłem i przy użyciu cienkich otwieraków lub openerów pozwala nam na swobodny demontaż klapki baterii. Po otworzeniu każdego urządzenia przychodzi czas na wyciągnięcie wszystkich elementów, które później będziemy musieli przełożyć bezpośrednio do drugiego modułu wyświetlacza wraz z ramką. Używając plastikowego openera, pęsęty oraz odpowiedniego śrubokręta powoli demontujemy każdy element odkładając go na bok.Przekładanie podzespołów dla naszych techników to chleb powszedni. Dlatego tego typu naprawy wykonujemy szybko, sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie. Po przełożeniu wszystkich elementów czas na złożenie telefonu, kończąc tym samym naprawę urządzenia. Przyklejenie klapki baterii w telefonie Samsung Galaxy S9 + to już tylko formalność. Używając do tego oryginalnej uszczelki klejącej mamy pewność, że smartfon nie będzie się nam rozklejał.

Zakończenie wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus z gwarancją

Po złożeniu telefonu i spasowaniu go z całością zaczynamy sprawdzać czy telefon nie ma jakiś wycieków kleju lub nierówności. Gdy naprawiamy smartfona zawsze go dokładnie testujemy. Warto pamiętać, że nie ingerujemy w dane naszych klientów więc. Żaden konsument przy wymianie wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S9 + nie straci swoich zdjęć, plików, kontaktów lub innych zapisanych dokumentów. Po pełnym sprawdzeniu telefonu zabezpieczamy go przygotowując tym samym do transportu. Wysyłamy do klienta zgodnie z danymi podanymi podczas rejestracji. Oczywiście każdy naprawiony przez nas telefon otrzymuje 3 miesięczną gwarancję.

Opinie

Ocena 
30-10-2018

Wymiana wyświetlacza

Szybko i sprawnie. Polecam.

  Ocena 
  23-10-2018

  zbita szybka

  miła obsługa, profesjonalny serwis, z całym sercem polecam

   Ocena 
   23-10-2018

   zbity wyświetlacz g965

   Serwis wystawił ekspertyzę do ubezpieczalni, a potem bezproblemowo wymienił w moim telefonie wyświetlacz. Dziękuje za fachową obsługę!

    Ocena 
    23-10-2018

    s9 plus

    szybka i profesjonalna wymiana

     Ocena 
     02-08-2018

     Wymiana

     Bardzo dobry kontakt z serwisem polecam, naprawa przebiegła bardzo sprawnie telefon dostałem po 3 dniach z wysyłką!!

      Ocena 
      07-07-2018

      Wyamiana LCD

      Jestem z serwisu zadowolony wymienili mi wyświetlacz na miejscu. Polecam SmartSerwis

       Ocena 
       18-06-2018

       Wymiana

       Polecam, bardzo szybko.

        Napisz opinię

        Napisz opinię

        Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus

        Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus

        8 innych produktów w tej samej kategorii: