Samsung Galaxy Xcover 3 wymiana dotyku

Nowoczesne telefony posiadają coraz mniej przycisków fizycznych. Obsługujemy je tak naprawdę wyłącznie przy pomocy dotykowych ekranów. Jednak co zrobić, gdy ekran nie reaguje na dotyk tak, jak powinien? W takim przypadku, aby nie wymieniać całego wyświetlacza, warto skorzystać z wymiany dotyku w Samsungu Galaxy Xcover 3, która zostanie wykonana przez profesjonalny serwis telefonów.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

140,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki dotyku Samsung Galaxy Xcover 3

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka dotyku, która nie wpływa na jakość obrazu. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, którego sprawność dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki dotyku jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki dotyku. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki dotyku Samsung Galaxy Xcover 3, technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka dotyku od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki dotyku wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Dane katalogowe

Model Galaxy Xcover 3
Producent Samsung
Usługa wymiana dotyku

Recenzje

Napisz recenzję