iPhone 5S  

Produkty Jest 11 produktów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 5s to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 5s to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone 5s.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Jeśli iPhone 5S bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na nową ...

  100,00 zł
  Dostępne
 • 80,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w iPhone 5s dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  80,00 zł
  Dostępne
 • 160,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 5s na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę ...

  160,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Zauważyłeś, że złącze słuchawek w twoim telefonie iPhone 5S nie działa prawidłowo? Może się to objawiać na przykład problemami z dźwiękiem przekazywanym z telefonu do słuchawek lub brakiem rejestrowania dźwięku przez mikrofon wbudowany w słuchawkach. Jeśli masz uszkodzone złącze słuchawkowe, skorzystaj z oferty naprawy telefonu w profesjonalnym serwisie, ...

  100,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Wymiany niesprawnego mikrofonu w iPhone 5s dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt części, czyli mikrofonu oraz usługi jego wymiany.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 160,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Podczas upadku telefony narażone są na różne uszkodzenia. Poza rozbiciem wyświetlacza bardzo często zniszczeniu ulega również obudowa telefonu. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale także na wygodę korzystania z urządzenia. Serwisową wymianę obudowy można wykonać też przed sprzedażą telefonu Apple iPhone 5S. Zamontowanie nowej obudowy odświeży Twój telefon, ...

  160,00 zł
  Dostępne
 • 150,00 zł Dostępne

  Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 5s dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

  150,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Wymiany uszkodzonego gniazda ładowania w iPhone 5s wykonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części oraz usługi jej wymiany w Twoim Apple.

  100,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

SmartSerwis24 - serwis iPhone 5S, naprawa telefonów Apple. Wymiana zbitej szybki, pęknięty wyświetlacz, wymiana baterii, trzeszczący głośnik/buzzer. Wymiana taśmy ładowania lightning, buzzery. Zapoznaj się z całą ofertą serwisu telefonów iPhone 5S.

Starsze małe konstrukcje - serwis iPhone 5S

Większość iPhone’ów to niemalże identyczne kopie, których struktura serwisowych napraw jest bardzo podobna. Weźmy na początek model iPhone 5s i iPhone SE, gdzie na przodzie urządzenia znajdziemy 4 calowy wyświetlacz Retina charakteryzujący się wysoką gęstością pikseli na cal. SmartSerwis24 jako pogwarancyjny serwis telefonów Apple codziennie boryka się z pękniętymi szybkami czy całym wyświetlaczem. O ile wymiana samego ekranu wyświetlacza w telefonach iPhone SE czy iPhone 5s nie sprawi żadnych problemów w każdym serwisie smartfonów, to już popularne uszkodzenie, a właściwe pęknięcie szybki w iPhone SE czy iPhone 5s wymaga specjalistycznych urządzeń, wiedzy i wyszkolenia techników. Od modelu iPhone 5s każdy serwis telefonów komórkowych musi pamiętać, że wraz z wyświetlaczem trzeba dokonać przekładki przycisku home. Brak takiego działania skutkuje pojawieniem się błędu Error 53, czyli znanej usterki spowodowanej z winy producenta.

Baterie i zasilanie - serwis iPhone 5S

Oprócz pęknięć szybek lub całych wyświetlaczy w telefonach iPhone SE czy iPhone 5s mamy jeszcze częste usterki związane z baterią, która po prostu puchnie wypychając wyświetlacze wspomnianych wyżej telefonów. Wymiana baterii w telefonie iPhone 5s i iPhone SE nie jest już tak prosta. Wykręcenie i wyczepienie konektora łączącego akumulator to tylko połowa sukcesu, w drugiej części do wymiany baterii będziemy musieli użyć ciepłego powietrza. Dla przeciętnego Kowalskiego może to być trudne działanie, ale dla serwisu smartfonów Apple nie. To wszystko za sprawą separatora i wyszkolonych serwisantów serwisu. Tam, gdzie bateria jest też ładowanie. Nie możemy zapominać o układzie ładowania, którego wady wychodzą najczęściej po dłuższym czasie. Zarówno w modelu iPhone 5s, jak i iPhone SE złącza uszkadzają się rzadziej niż kable lightning. Mimo faktu, że nowoczesne iPhone’y nie są rozbieralne, to dla serwisu SmartSerwis24, który naprawia również inne telefony, wymiana złącza lightning nie jest żadnym problemem. Można napisać, że jest to wręcz chleb powszedni serwisu smartfonów. Częstym uszkodzeniem w telefonach iPhone 5s i iPhone SE są awarie zacinających się przycisków głośności (volume down i volume up) oraz przycisku power. Zacinające się elementy w obudowie wymagają korekty w przez techników serwisu Apple. Wielu klientów często zadaje nam pytanie: Jak naprawić telefon iPhone 5 SE, który gubi zasięg? Cóż, za taką wadę odpowiadać może płyta główna lub antena. Serwis smartfonów Apple, zanim przystąpi do naprawy dokonuje wnikliwej weryfikacji sprawdzając telefonów iPhone.

Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone 5S

Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Apple iPhone proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

SmartSerwis24 jest to serwis iPhone 5S.
Serwis i naprawa Apple iPhone 5S, to ulubione usługi firmy.

Zasięg, gdzie działa serwis iPhone 5S

Brak sygnału lub głosu w telefonie serwis iPhone 5s czy iPhone SE to wada, która może mieć różne uszkodzenia. Klienci podając opis usterki najczęściej sugerują, że w ich iPhone do wymiany jest głośnik lub mikrofon, jednak czy są to trafne diagnozy? W przypadku uszkodzenia mechanicznego ekranu sprawa jest oczywista, ale brak fonii (wymiana głośnika, wymiana mikrofonu) będzie wymagało chwili weryfikacji, w każdym serwisie smartfonów. Każdy telefon komórkowych, w szczególności ten nowy, typu smart miewa problemy z zawieszeniem się systemu. Mówi się, że system iOS jest bardzo stabilnym systemem jednak serwis iPhone 5s oraz iPhone SE potrafią się zawiesić na logo Apple, czyli popularnym i nadgryzionym jabłku. Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem?

Soft i płyta główna - serwis iPhone 5S

Być może – niestety zawieszenie się systemu może być również usterką PCB, czyli płyty głównej modelu iPhone. Producentowi z Cupertino bardzo często zdarzają się różnego rodzaju wpadki serwisowe, które później firma Apple próbuje „łatać” bezpłatnymi programami wymian konkretnych elementów. Jednym z nich jest niedawno ogłoszony program wymian płyt głównych w telefonach iPhone 8. W raz z błędami oprogramowania dość często możecie się spotkać z problemem kamery i robieniem zdjęć. Jeśli softowanie serwisu iPhone 5s czy iPhone SE w SmartSerwis24 nie pomoże, będziemy musieli wymienić cały moduł kamery. Nie da się ukryć, że serwis iPhone 5s oraz bliźniacze wersje iPhone SE to wciąż najpopularniejsze modele w serwisie iPhone 5s.

Wymieniamy zniszczone obudowy, potłuczone szybki wyświetlacza, ekrany LCD, taśmy flex z portem ładowania, baterie itd. Zachęcamy do skorzystania z odnowy telefonu (wymiana szybki/LCD + obudowy). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.