iPhone 6 Plus  

Produkty Jest 11 produktów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 6 Plus to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 6 Plus to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone 6 Plus.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 150,00 zł Dostępne

  Jeśli iPhone 6 Plus bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na nową ...

  150,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w iPhone 6 Plus dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 210,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 6 Plus na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę ...

  210,00 zł
  Dostępne
 • 120,00 zł Dostępne

  Zauważyłeś, że złącze słuchawek w twoim telefonie iPhone 6S Plus nie działa prawidłowo? Może się to objawiać na przykład problemami z dźwiękiem przekazywanym z telefonu do słuchawek lub brakiem rejestrowania dźwięku przez mikrofon wbudowany w słuchawkach. Jeśli masz uszkodzone złącze słuchawkowe, skorzystaj z oferty naprawy telefonu w profesjonalnym ...

  120,00 zł
  Dostępne
 • 120,00 zł Dostępne

  Wymiany niesprawnego mikrofonu w iPhone 6 Plus dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt części, czyli mikrofonu oraz usługi jego wymiany.

  120,00 zł
  Dostępne
 • 200,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Podczas upadku telefony narażone są na różne uszkodzenia. Poza rozbiciem wyświetlacza bardzo często zniszczeniu ulega również obudowa telefonu. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale także na wygodę korzystania z urządzenia. Serwisową wymianę obudowy można wykonać też przed sprzedażą telefonu Apple iPhone 6 Plus. Zamontowanie nowej obudowy odświeży Twój ...

  200,00 zł
  Dostępne
 • 170,00 zł Dostępne

  Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 6 Plus dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

  170,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, pęknięte szybki, zniszczone obudowy, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.