iPhone 6 Plus wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 6 Plus na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

210,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus

W telefonie iPhone 6 Plus wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 6 Plus

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie całego modułu wyświetlacza. Niezależnie od rodzaju uszkodzenia wyświetlacza, oferowana przez nas usługa usunie każde uszkodzenie ekranu. Naprawę najczęściej przeprowadzamy z dnia na dzień, ale po wcześniejszym ustaleniu możemy wykonać ją do godziny czasu. Przy każdej takiej wymianie wyświetlacza w smartfonie iPhone 6 Plus klient nie musi pamiętać o wymazywaniu swoich danych. Nie ingerujemy w pliki, zdjęcia oraz inne dokumenty znajdujące się na smartfonie. Dzisiaj przedstawiamy jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 6 Plus

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 6 Plus?

Cały proces polega na wymianie modułu wyświetlacza, aby to zrobić, w pierwszej kolejności musimy go wyciągnąć z całego korpusu urządzenia. Niezależnie od tego jaki to iPhone początek naprawy zawsze rozpoczynamy od wykręcenia dwóch śrubek znajdujących się w okolicy złącza ładowania. Przy użyciu specjalistycznych narzędzi nasza naprawa jest nie tylko profesjonalna, ale również przeprowadzona z najwyższą starannością. Po odkręceniu dwóch śrubek przystępujemy do zdejmowania modułu. To zadanie nie powinno być trudne dla nikogo, ale uwierzcie nam, że czasem te najprostsze etapy są własne najtrudniejsze. Uniesienie modułu (przy pomocy przyssawki) pozwoli nam pod wyświetlacz wsunąć cienki opener. Stopniowo możemy wypychać ekran do góry tak, aby „wypchnąć go” delikatnie ze wszystkich zaczepów.

Po odchyleniu całego wyświetlacza od telefonu iPhone 6 Plus pozostaje nam odkręcić blaszkę zabezpieczającą wszystkie zaczepy tego modułu. Do ich wypięcia używamy prostego otwieraka serwisowego (najlepiej plastikowego). Z tak odłączonego modułu możemy zdemontować wszystkie części celem przełożenia ich bezpośrednio do nowego wyświetlacza telefonu iPhone 6 Plus. Tak przygotowany ekran możemy swobodnie połączyć z płytą główną sprawdzając tym samy, czy włącza się on na etapie naprawy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nowy wyświetlacz jest sprawny oszczędzając w ten sposób nie tylko swój czas, ale przede wszystkim klienta, który oczekuje na swoje urządzenie (np. w sytuacji naprawy telefonu na miejscu). Oczywiście nie są to końcowe testy, ale nigdy nie zaszkodzi sprawdzić nowego wyświetlacza jeszcze przed końcem całej naprawy. Ten wyświetlacz może być jakości zamiennika lub jakości oryginału – wybór należy do klienta.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 6 Plus

Gdy już uda się nam zamontować nowy wyświetlacz do telefonu iPhone 6 Plus wystarczy na koniec wkręcić dwie śrubki używając śrubokręta pentabole, którym otwiera się wszystkie telefony marki Apple. Dopiero na tym etapie możemy poddać telefon dokładnym testom, aby wykluczyć wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w zakresie wymienionego wyświetlacza w telefonie iPhone 6 Plus. Jeśli wszystko działa prawidłowo urządzenie przekazujemy do działu wysyłki, który zabezpiecza telefon na czas odsyłki do klienta. Oczywiście wraz z telefonem w przesyłce znajdziecie dokument upoważniający do 3 miesięcznej gwarancji na wykonaną przez nas usługę. W ten sposób wymiana wyświetlacza w iPhone 6 Plus jest przeprowadzana przez naszych techników.

Dane katalogowe

Model iPhone 6 plus
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 70,00 zł Dostępne

  Chcesz dbać o swój ekran? Powinieneś zastanowić się nad wyborem w osłony, która ochroni wyświetlacz. Taka niewidoczna warstwa, jest w stanie zabsorbować siłę uderzenia i wzmocnić telefon o 250%. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest niepękające szkło hybrydowe na cały ekran Felxible Glass Max 3MK, które zminimalizuje skutki upadku i pomoże uniknąć drogiej ...

  70,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję