iPhone 6 wymiana szybki

Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 6 dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

Indeks: 7777100000002

Stan: Nowy produkt

Producent:

170,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 6

W smartfonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na czułość dotyku i jakość obrazu. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna

Wymiana szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 6

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie szybki wyświetlacza. Jedna z najpopularniejszych usług w naszym serwisie. Wykonujemy ją niemalże codziennie zwracając uwagę, aby nie popaść w rutynę. Do tej usług wykorzystujemy oryginalne części, wyświetlacze po odnowieniu. Cały przebieg naprawy, a właściwie wymiany szybki w iPhone 6, nie należy do skomplikowanych czynności. W poniższym tekście spróbujemy go Wam przybliżyć.

Jak wygląda wymiana szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 6?

Proces wymiany szybki w iPhone 6 polega głównie na zdemontowaniu starego wyświetlacza oraz przełożeniu kilku części do zregenerowanego modułu. Następnie zostanie zamontowany w całym korpusie iPhone’a 6. W celu rozpoczęcia naprawy odkręcamy najpierw dwie śrubki (przy użyciu śrubokręta pentabole) w dolnej części urządzenia przy złączu ładowania. Oczywiście po wcześniejszym przygotowaniu się do wymiany szybki wyświetlacza iPhone 6.

Wymiana szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 6?

Następnie staramy się delikatnie unieść uszkodzony ekran. W sytuacji większego uszkodzenia digitizera nasi technicy w pierwszej kolejności zaklejają taśmą serwisową powłokę szybki. Robią tak, żeby kawałki szkła nie sypały się na lewo i na prawo. Przechodząc jednak dalej, wymiana szybki w iPhone 6 jest spoko. Zwracamy uwagę na sam demontaż modułu, który stopniowo podnosimy przy użyciu przyssawki do szyby. Moduł wyświetlacza jest lekko wciśnięty w aluminiowy korpus.

Co dalej? - wymiana szybki iPhone 6

Po zdemontowaniu ekranu, przygotowujemy się do zdemontowania z niego potrzebnych części, które później przełożymy bezpośrednio na zregenerowaną wymienioną szybkę wyświetlacza w iPhone 6. Przy tej czynności zwracamy uwagę na wszystkie podzespoły, gdyż są one bardzo delikatne (np. taśmy) i można je bardzo łatwo urwać lub uszkodzić. Dodatkowo musimy pamiętać, żeby przemontować czytnik linii papilarnych, zwany też Touch ID. Wymiana szybki w iPhone 6 jest tutaj skomplikowana. Gdy przełożymy już wszystkie części i elementy, wpinamy konektory wyświetlacza, a później przykręcamy blaszkę zabezpieczającą konektory. Na tym etapie pamiętajmy, że nie wszystkie śrubki są identyczne. Po wymianie szybki wyświetlacza iPhone 6 możemy włączyć urządzenie celem weryfikacji, czy ekran nie ma żadnych skaz lub defektów.

Zakończenie wymiany szybki w smartfonie iPhone 6

Chyląc się ku końcowi wciskamy bardzo delikatnie ekran w korpus, dociskając go z każdej strony, aby nie odstawał lub nie było widać żadnych większych szczelin. Przy uszkodzeniu ramki musimy pamiętać, że często takie szczeliny mogą być widoczne mimo poprawnego montażu wyświetlacza. Po wkręceniu dwóch pięcioramiennych śrubek możemy rozpocząć całkowite testy iPhone’a 6, w którym dokonaliśmy wymiany szybki wyświetlacza iPhone 6. Przy końcowej weryfikacji sprawdzamy dokładne działanie funkcji ekranu, sprawdzamy czy dobrze przylega i czy wszystko w zakresie wymienionego LCD działa prawidłowo. Kolejnym i ostatnim etapem jest przekazanie zabezpieczonego folią bąbelkową urządzenia kurierowi, który dostarczy paczkę zgodnie z danymi jakie zapisaliśmy na etapie rejestracji. Oczywiście na usługę wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 6 otrzymujecie od nas 3 miesięczną gwarancję. Tak oto wymiana szybki w iPhone 6 dobiegła końca.

Dane katalogowe

Model iPhone 6
Producent Apple
Usługa wymiana szybki

Akcesoria

 • 80,00 zł Dostępne

  HardGlass Max to ultra twarde szkło hartowane na cały ekran, o maksymalnej twardości 9H. Chroni nawet przed najostrzejszymi przedmiotami. Jeszcze większa wytrzymałość na wszelkie czynniki zewnętrzne. Chroni również zaokrąglone krawędzie telefonu. Warstwa oleofobowa zapewnia odporność na tłuste ślady i ułatwia czyszczenie ekranu. Nie zaburza wyświetlanego ...

  80,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 6. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję