iPhone 6S Plus  

Produkty Jest 11 produktów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 6s Plus to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 6s Plus to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone 6s Plus.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 160,00 zł Dostępne

  Jeśli iPhone 6S Plus bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na ...

  160,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w iPhone 6s Plus dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 230,00 zł Dostępne

  Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 6s Plus na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę ...

  Dostępne
 • 130,00 zł Dostępne

  Zauważyłeś, że złącze słuchawek w twoim telefonie iPhone 6S Plus nie działa prawidłowo? Może się to objawiać na przykład problemami z dźwiękiem przekazywanym z telefonu do słuchawek lub brakiem rejestrowania dźwięku przez mikrofon wbudowany w słuchawkach. Jeśli masz uszkodzone złącze słuchawkowe, skorzystaj z oferty naprawy telefonu w profesjonalnym ...

  130,00 zł
  Dostępne
 • 130,00 zł Dostępne

  Wymiany niesprawnego mikrofonu w iPhone 6s Plus dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt części, czyli mikrofonu oraz usługi jego wymiany.

  130,00 zł
  Dostępne
 • 220,00 zł Dostępne

  Podczas upadku telefony narażone są na różne uszkodzenia. Poza rozbiciem wyświetlacza bardzo często zniszczeniu ulega również obudowa telefonu. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale także na wygodę korzystania z urządzenia. Serwisową wymianę obudowy można wykonać też przed sprzedażą telefonu Apple iPhone 6S Plus. Zamontowanie nowej obudowy odświeży Twój ...

  Dostępne
 • 190,00 zł Dostępne

  Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 6s Plus dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

  190,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, zbite szybki, korpusy, niesprawne taśmy ładowania ze złączem lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.