iPhone 6s Plus wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 6s Plus na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

230,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus

W telefonie iPhone 6S Plus wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S Plus – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

SmartSerwis24 - serwis telefonów komórkowych, wymiana pękniętych wyświetlaczy i stłuczonych szybek. Serwis wymienia również trzeszczące głośniki, zużyte baterie, gniazda ładowania. Zapoznaj się z ofertą serwisu iPhone. Poniżej przedstawiamy jak wygląda samodzielna wymiana wyświetlacza w iPhone 6s Plus.

Przed przystąpieniem do samodzielnej naprawy warto się odpowiednio przygotować i zaopatrzyć:

wyświetlacz do iPhone 6s Plus
zestaw narzędzi do wymiany wyświetlacza
przygotować odpowiednie miejsce pracy

Dopiero wtedy można zabrać się za właściwą wymianę wyświetlacza w iPhone 6s Plus, informacja jak samodzielnie wymienić wyświetlacz poniżej.

Od czego zacząć? - wymiana wyświetlacza iPhone 6s Plus

Po pierwsze, zacząć należy od odkręcenia dwóch śrubek znajdujących się na dole smartfona. Po drugie, za pomocą plastikowego otwieraka i przyssawki do szyb, należy oddzielić wyświetlacz od korpusu. Wystarczy włożyć pomiędzy elementy otwierak, najlepiej w okolicach gniazdka jack i delikatnie przeciągnąć dookoła ekranu. Jeśli wyświetlacz wciąż się nie rozdzieli, warto wspomóc się przyssawką. Kiedy uda się już odczepić ekran, należy odkręcić wszystkie śrubki zabezpieczające metalową osłonkę złącz LCD i baterii. Kolejnym krokiem jest odłączenie taśmy akumulatora, następnie ekranu, home'a i głośnika. Teraz można zabrać się do przekładania części do nowego wyświetlacza iPhone 6s Plus.

Przygotowanie nowego wyświetlacza - wymiana wyświetlacza iPhone 6s Plus

W starym panelu należy odkręcić kolejne śrubki przy osłonkach i wymontować za pomocą pęsety kamerę oraz głośnik. Następnie uzyskane części można od razu delikatnie wmontować do nowego wyświetlacza. Jeśli chcecie, by w nowych wyświetlaczu działał przycisk home z touch id, należy go również przenieść do nowego ekranu. Następnie trzeba odkręcić metalową płytkę, znajdującą się na wyświetlaczu. Pamiętajcie, że śrubki zabezpieczające znajdują się na bokach. Z nowego wyświetlacza należy odkleić taśmę zabezpieczającą i na to miejsce nanieść metalową płytkę, a następnie przykręcić. Teraz można przenieść przycisk home z touch id. Tak przygotowany wyświetlacz można już połączyć z korpusem. Pamiętajcie o podłączeniu wszystkich konektorów. I przykręcenie ochronnych płytek. Teraz już tylko pozostaje przyłożyć wyświetlacz do korpusu i delikatnie docisnąć.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6s Plus - podsumowanie

iPhone jest już gotowy do działania. Wymiana wyświetlacza w iPhone 6s Plus jest dość czasochłonna i wymaga precyzji. Jeśli jednak naprawa Cię przerasta, warto zastanowić się nad oddaniem smartfona do specjalistycznego serwisu jak SmartSerwis24. Taki serwis szybko wymieni wyświetlacz w iPhone 6s Plus sprawnie, pewnie i tanio.

{products:4142,5148,4074,5215}

Dane katalogowe

Model iPhone 6s plus
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję