iPhone 6s Plus wymiana jacka - gniazda słuchawek

Zauważyłeś, że złącze słuchawek w twoim telefonie iPhone 6S Plus nie działa prawidłowo? Może się to objawiać na przykład problemami z dźwiękiem przekazywanym z telefonu do słuchawek lub brakiem rejestrowania dźwięku przez mikrofon wbudowany w słuchawkach. Jeśli masz uszkodzone złącze słuchawkowe, skorzystaj z oferty naprawy telefonu w profesjonalnym serwisie, który wymieni dla Ciebie jack na nowy.

Indeks: 7777100000038

Stan: Nowy produkt

Producent:

130,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

W urządzeniu zostaje wymieniana gniazdo słuchawkowe - jack. Urządzenie można dostarczyć do nas osobiście lub wybrać opcję przesyłki kurierskiej. Wszystkie części, jakie są przez nas wykorzystywane, są najwyższej jakości i pochodzą z autoryzowanych hurtowni. Przed wydaniem każdego urządzenia klientowi, każde z nich poddawane jest testowi kontrolnemu, dzięki czemu mamy pewność, że gniazdo słuchawkowe działa prawidłowo. Usługa wymiany głośnika rozmów objęta jest 6-miesięczną gwarancją.

Dane katalogowe

Model iPhone 6s plus
Producent Apple
Usługa wymiana Jacka

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję