iPhone 6s Plus wymiana szybki

Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 6s Plus dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

Indeks: 7777100000005

Stan: Nowy produkt

Producent:

190,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 6s Plus

W smartfonie zostaje wymieniona sama szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna

Wymiana szybki w telefonie iPhone 6s Plus

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie regenerowanego wyświetlacza, w którym wymieniamy szybkę iPhone 6s Plus na nową. Można powiedzieć, że praktycznie każda naprawa/wymiana szybki wyświetlacza w telefonach iPhone 6s Plus wygląda w zasadzie tak samo. Nasi technicy mimo wysokich kwalifikacji oraz doświadczenia zmieniają się również przy takich usługach tak, aby nie popaść w rutynę. Ta dość często wkrada się przy monotonnych działaniach. A jak w skrócie wygląda takie monotonne działanie przy wymianie szybki w smartfonie iPhone 6s Plus? To opiszemy Wam w skrócie poniżej.

Jak wygląda wymiana szybki w smartfonie iPhone 6s Plus?

Rozpoczęcie wymiany szybki w iPhone 6s Plus zaczynamy od skorzystania z śrubokręta pentabole. Możemy odkręcić dwie śrubki w okolicy złącza ładowania. W zależności od preferencji naszego technika, może on wykręcić śrubki manualnie lub przy użycia śrubokręta elektrycznego ze specjalnie wymiennymi końcówkami. Następnym etapem przed wymianą szybki wyświetlacza iPhone 6s Plus jest oczywiście demontaż starego ekranu oraz przełożenie z niego głośnika i czytnika linii papilarnych. Aby wydłubać ekran z całego korpusu korzystamy z przyssawki do ekranu, którą delikatnie podważamy cały moduł. Podczas tej czynności cały czas operujemy również cieniutkim plastikowym openerem, delikatnie i stopniowo wypychając wyświetlacz z każdej strony.

Dalsze czynności - wymiana szybki iPhone 6s Plus

Gdy uda się nam go bezpośrednio podnieść, czas wykręcić wszystkie śrubki trzymające blaszkę zabezpieczającą konektory wyświetlacza. Umożliwi nam to całkowite odłączenie modułu wyświetlacza, z którego będziemy mogli zdemontować wspomniane wcześniej podzespoły. Bardzo ważnym podzespołem jest Touch ID, który musi być przełożony. Przy montażu nowego przycisku według nowych procedur Apple czytnik traci swoje możliwości. Sam przycisk działa jedynie fizycznie, ale nie jest już programowalny na odcisk palca. Po przełożeniu wszystkich elementów, czas na połączenie zregenerowanego wyświetlacza od telefonu iPhone 6s Plus w celu weryfikacji czy nie ma on żadnych większych defektów na ekranie. Na tym etapie musicie pamiętać, że nawet nowy wyświetlacz może być już fabrycznie uszkodzony, właśnie dlatego takie wstępne oględziny są bardzo ważne. Gdy weryfikacja zostanie przeprowadzona pomyślnie, to spokojnie możemy zacząć składać urządzenie w jedną całość.

Zakończenie wymiany szybki w telefonie iPhone 6s Plus

Finał naprawy to lekkie „wciśnięcie ekranu” w korpus i wkręcenie dwóch pięcioramiennych śrubek wkrętakiem pentabole. Tu kończy się wymiana szybki w iPhone 6s Plus. Dopiero na tym etapie możemy poddać iPhone’a 6s Plus dokładnym testom w zakresie wyświetlacza. Nasi technicy weryfikują czy nie ma on żadnych skaz oraz innych defektów. Jeśli testy zakończą się pozytywnie, telefon przekazywany jest bezpośrednio do naszego działu wysyłki celem odesłania telefonu iPhone 6s Plus kurierem do klienta. Oczywiście na każdą wykonaną usługę w naszym serwisie otrzymujecie 3 miesiące gwarancji. Tyczy się to również usługi wymiany szybki w iPhone 6S Plus.

<!-- /wp:paragraph -›

Dane katalogowe

Model iPhone 6s plus
Producent Apple
Usługa wymiana szybki

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję

Powiązane artykuły