iPhone 6S  

Produkty Jest 11 produktów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 6s to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 6s to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone 6s.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 140,00 zł Dostępne

  Jeśli iPhone 6S bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na nową ...

  140,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w iPhone 6s dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  90,00 zł
  Dostępne
 • 210,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 6s na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę ...

  210,00 zł
  Dostępne
 • 130,00 zł Dostępne

  Zauważyłeś, że złącze słuchawek w twoim telefonie iPhone 6S nie działa prawidłowo? Może się to objawiać na przykład problemami z dźwiękiem przekazywanym z telefonu do słuchawek lub brakiem rejestrowania dźwięku przez mikrofon wbudowany w słuchawkach. Jeśli masz uszkodzone złącze słuchawkowe, skorzystaj z oferty naprawy telefonu w profesjonalnym serwisie, ...

  130,00 zł
  Dostępne
 • 130,00 zł Dostępne

  Wymiany niesprawnego mikrofonu w iPhone 6s dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt części, czyli mikrofonu oraz usługi jego wymiany.

  130,00 zł
  Dostępne
 • 210,00 zł Dostępne

  Jakość części

  Podczas upadku telefony narażone są na różne uszkodzenia. Poza rozbiciem wyświetlacza bardzo często zniszczeniu ulega również obudowa telefonu. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale także na wygodę korzystania z urządzenia. Serwisową wymianę obudowy można wykonać też przed sprzedażą telefonu Apple iPhone 6S. Zamontowanie nowej obudowy odświeży Twój telefon, ...

  210,00 zł
  Dostępne
 • 180,00 zł Dostępne

  Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 6s dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

  180,00 zł
  (5)
  Dostępne
 • 130,00 zł Dostępne

  Wymiany uszkodzonego gniazda ładowania w iPhone 6s wykonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części oraz usługi jej wymiany w Twoim Apple.

  130,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Serwis smartfonów iPhone. Wymiana uszkodzonych wyświetlaczy, pęknięta szybka, napuchnięta bateria, brak ładowania, charczący głośniki i wymiana obudowy. Są to bardzo częste naprawy w serwisie telefonów komórkowych SmartSerwis24, zapoznaj się z całą ofertą serwisu iPhone Apple.

Serwis iPhone 6S jest spoko!

Oprócz modeli iPhone 5s i iPhone SE firma Apple stale rozwijała swoje portfolio telefonów. Nie musieliśmy długo czekać na kolejną dawkę urządzeń, które tym razem były większe od swoich poprzedników. Z pewnością znany jest Wam wszystkim model iPhone 6s, którego serwisu Apple oraz wszystkie serwisy smartfonów wręcz kochają. Apple iPhone 6 wraz ze swoim większym bratem iPhone 6 Plus tuż po premierze pokazały swoje pierwsze usterki fabryczne, określane mianem „problemów wieku dziecięcego”. Zarówno w serwisie iPhone 6s, jak i serwisie iPhone 6s Plus stwierdzono wadę fabryczną w postaci szarych pasów w górnej części ekranu. Problemu nie rozwiązuje zwykła wymiana wyświetlacza w obu iPhone’ach.

Wpadka Apple - serwis iPhone 6S

Serwisy smartfonów Apple wiedzą, że przyczyna tej nietypowej usterki na wyświetlaczach polega na wadliwych chipach znajdujących się na płycie głównej w serwisie iPhone 6s, jak i serwisie iPhone 6s Plus. Był to pierwszy znak, że światowe jabłkofony firmy Apple będą miewać różnego rodzaju usterki. Oprócz wad fabrycznych serwis iPhone 6s coraz częściej trafia na wymianę wyświetlacza. Bardzo fajnym rozwiązaniem dla klienta końcowego jest możliwość wymiany samej szybki w serwisie iPhone 6s oraz serwisie iPhone 6s Plus. Oczywiście taką możliwość oferują tylko serwisy smartfonów, takich jak SmartSerwis24 mieszcząca się w Chorzowie.

Wymiana wyświetlacza - falgowa usługa serwisu iPhone 6S

Wymiany wyświetlacza w serwisie iPhone 6s Plus to bardzo prosta czynność, oczywiście nie dla każdego. Serwis naprawiająca smartfony Apple wymienia codziennie, na przemian wyświetlacze czy szybki. W serwisie iPhone 6s czy jego starszym bracie, serwisie iPhone 6s Plus, fajnie się pracuje. Przy wymianie modułów wyświetlaczy trzeba pamiętać, żeby uważać na przycisk home. Jego uszkodzenie podczas demontażu wyświetlacza w serwisie iPhone 6s może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Niestety firma z Apple, gigant z Cupertino „zobligował” każdy serwis telefonów Apple musi pamiętać, że wraz z wyświetlaczem trzeba dokonać przekładki przycisku home. Brak takiego działania skutkuje pojawieniem się błędu Error 53, czyli znanej usterki spowodowanej z winy producenta.

Usługi baterii - serwis iPhone 6S

Segment wyświetlacza w serwisie iPhone 6s i serwisie iPhone 6s Plus to tylko początek usterek, z jaką codziennie boryka się serwisant. Wraz z nieoficjalnymi informacjami o postarzaniu serwisu iPhone 6s, iPhone 6s Plus każdy serwis smartfonów ma jeszcze więcej pracy. Dla większości telefonów Apple, producent uruchomił pogwarancyjny program wymiany baterii. Dlatego oprócz standardowych spuchnięć akumulatora wypychającego wyświetlacz, pojawił się jeszcze pogwarancyjny program naprawy telefonów iPhone. Tam, gdzie bateria jest też ładowanie.

Układ zasilania - serwis iPhone 6S

Nie możemy zapominać o układzie ładowania, którego wady wychodzą najczęściej po dłuższym czasie. Zarówno w serwisie iPhone 6s, jak i iPhone 6s Plus złącza ładowania uszkadzają się rzadziej niż kable lightning. Mimo faktu, że nowoczesne iPhone’y nie są rozbieralne, to dla serwisu SmartSerwis24, który naprawia również inne telefony, wymiana złącza lightning nie jest żadnym problemem. Można napisać, że jest to wręcz chleb powszedni tego serwisu smartfonów. Częstym uszkodzeniem w telefonach iPhone 6s i iPhone 6s Plus są awarie zacinających się przycisków głośności (volume down i volume up) oraz przycisku power.
Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone

Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Apple iPhone proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

SmartSerwis24, to najlepszy serwis iPhone 6S.
Serwis telefonów iPhone 6S, jest tani i dobry.

Kiedy inny serwis narozrabia - serwis iPhone 6S

Zacinające się elementy w obudowie wymagają korekty w przez techników serwisu Apple. Wielu klientów często zadaje nam pytanie: Jak naprawić telefon iPhone 6s, który samoczynnie się resetuje? Cóż, za taką wadę odpowiadać może płyta główna, czego przykładem może być aktualnie uruchomiony program naprawczy dla modelu iPhone 8. Każdy serwis smartfonów Apple, zanim przystąpi do naprawy, dokonuje wnikliwej weryfikacji sprawdzając telefony iPhone. Grzebanie w każdym „jabłkofonie” wymaga nie tylko profesjonalizmu, ale również i spokoju. Wszystkie urządzenia marki Apple mają niezwykle małe podzespoły i części. Ich pogubienie może skutkować znanymi kosztami z racji zakupu dodatkowych ciężko dostępnych elementów do modeli iPhone. W serwisie smartfonów Apple każdy technik mimo ogromnego doświadczenia zwraca uwagę na każdy etap naprawy, rutyna może spowodować pomyłkę.

Audio serwis iPhone 6S

Brak sygnału lub głosu w telefonie iPhone 6s czy iPhone 6s Plus to wada, która może mieć różne uszkodzenia. Klienci podając opis usterki najczęściej sugerują, że w oddawanym do reklamacji iPhone uszkodzony jest głośnik lub mikrofon. Czy jednak są to trafne diagnozy? W przypadku uszkodzenia mechanicznego ekranu sprawa jest oczywista, ale brak fonii (wymiana głośnika, wymiana mikrofonu) będzie wymagało chwili weryfikacji, w każdym serwisie smartfonów.

Oprogramowanie serwis iPhone 6S

Dużym plusem jest fakt, że do diagnozy wszystkich modeli iPhone nie będzie potrzebne zdjęcie blokady Find My iPhone, której zdjęcie wymagane jest w Autoryzowanych Serwisach Apple. Każdy telefon komórkowych, w szczególności ten nowy typu smart miewa problemy z zawieszeniem się systemu. Mówi się, że system iOS jest bardzo stabilnym systemem. Jednak serwis iPhone 6s oraz serwis iPhone 6s Plus potrafią się zawiesić na logo Apple, czyli popularnym i nadgryzionym jabłku. Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem? Być może – jednak, niestety zawieszenie systemu może być również usterką PCB, czyli płyty głównej modelu iPhone.

Problemy wideo - serwis iPhone 6S

Producentowi z Cupertino bardzo często zdarzają się różnego rodzaju wpadki serwisowe. Później firma Apple próbuje „łatać” bezpłatnymi programami wymian konkretnych elementów. W raz z błędami oprogramowania dość często możecie się spotkać z problemem kamery i robieniem zdjęć. Jeśli softowanie iPhone 6s czy iPhone 6s Plus w serwisie smartfonów nie pomoże, będziemy musieli wymienić cały moduł kamery. Nie da się ukryć, że wszystkie iPhone’y są do siebie bliźniaczo podobne.
Gdzie serwisować i naprawiać telefony Apple iPhone?

Firma SmartSerwis24 zaprasza do punktu przy ulicy Truchana 30/1 w Chorzowie z każdym uszkodzonym telefonem komórkowym, nie tylko smartfonem Apple.

Naprawy realizowane są w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Wymieniamy zniszczone obudowy, uszkodzone ekrany LCD, pęknięte szybki, taśmy ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja) oraz usługę door to door.