iPhone 6s wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 6s na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

210,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S

W telefonie iPhone 6S wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6S – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Niedziałający wyświetlacz spędza ci sen z powiek? Masz dwie możliwości, oddać do wyspecjalizowanego serwisu i skorzystać z usługi wymiany wyświetlacza iPhone 6s, lub wymienić go sam. Przedstawiamy jak poradzić sobie z wymianą wyświetlacza w iPhone 6s.

Wymiana wyświetlacza w iPhone 6s - od czego zacząć?

Pracę należy rozpocząć od przygotowania odpowiedniego miejsca pracy. Blat, na którym będzie wymieniany wyświetlacz powinien być jasny, dobrze oświetlone miejsce pracy. Warto też zadbać o swoje bezpieczeństwo i przygotować rękawiczki. Koniecznie trzeba zaopatrzyć się też w zestaw narzędzi do wymiany wyświetlacza
wyświetlacz do iPhone 6s.

wymiana wyswietlacza iPhone 6s - wyciągnięcie modułu

Kiedy już wszystko gotowe, można zabrać się do właściwej wymiany wyświetlacza. Po pierwsze należy oddzielić korpus od wyświetlacza. Przyda się do tego przyssawka do szyb i plastikowy otwierak. Wystarczy włożyć go pomiędzy dwa elementy i delikatnie przeciągnąć dookoła ekranu, który jest sklejony z korpusem. Następnie trzeba wykręcić wszystkie śrubki zamocowane na metalowych osłonkach, a kiedy dostaniemy się do środka, po kolei należy odpiąć łopatką złącze baterii, a potem wszystkie taśmy ekranu. W kolejnym kroku trzeba odkręcić znajdujące się w górnej części śrubki zabezpieczające pokrywę głośnika i usunąć go z wyświetlacza. Za pomocą pęsety należy też delikatnie usunąć kamerę, koniecznie trzeba też zdemontować przycisk home i metalową płytkę, znajdującą się na powierzchni wyświetlacza.

{products:4139,4140,4141,4142}

montaż - wymiana wyświetlacza iPhone 6s

Następnie można przygotować nowy wyświetlacz. W tym celu trzeba zdjąć z niego folię zabezpieczającą, a następnie w odwrotnej kolejności, niż nastąpił demontaż, zamontować wszystkie elementy. Pamiętajcie koniecznie, żeby nie pomylić śrubek, ponieważ każda z nich ma inną długość i grubość. Wkręcenie nieodpowiedniej śrubki do iPhone 6S może spowodować jego uszkodzenie. Kiedy wszystkie elementy zostaną już przeniesione na nowy wyświetlacz, należy podpiąć taśmę ekranu oraz baterii, a następnie przykręcić osłonkę taśm LCD oraz baterii. Kolejnym etapem jest włożenie modułu LCD do korpusu. Ważne też, by nie zapomnieć o dwóch śrubkach, znajdujących się przy wejściu na ładowarkę.
Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone

Gotowe. Teraz pozostaje jedynie włączyć telefon i sprawdzić, czy wyświetlacz i dotyk działa prawidłowo. Jeśli jednak wymiana wyświetlacza w iPhone 6s wydaje się wam zbyt trudna, warto oddać smartfon do profesjonalnego serwisu SmartSerwis24.

Dane katalogowe

Model iPhone 6s
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 80,00 zł Dostępne

  HardGlass Max to ultra twarde szkło hartowane na cały ekran, o maksymalnej twardości 9H. Chroni nawet przed najostrzejszymi przedmiotami. Jeszcze większa wytrzymałość na wszelkie czynniki zewnętrzne. Chroni również zaokrąglone krawędzie telefonu. Warstwa oleofobowa zapewnia odporność na tłuste ślady i ułatwia czyszczenie ekranu. Nie zaburza wyświetlanego ...

  80,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 6s. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję