iPhone 6s wymiana szybki

Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 6s dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

Indeks: 7777100000003

Stan: Nowy produkt

Producent:

180,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 6s

W telefonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna

Wymiana szybki w telefonie iPhone 6S

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie modułu wyświetlacza z jego regeneracją. W każdym telefonie podczas wymiany ekranu, głośnika czy innych części trzeba zwrócić uwagę na szczegóły. Natomiast urządzenia firmy Apple wymagają szczególnej uwagi, bo ich części oraz elementy w środku są naprawdę małe i dość delikatne. Nasi technicy dokonując wymiany szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 6S zawsze korzystają z profesjonalnych narzędzi, wiedzy, oryginalnych części lub na życzenie klienta wysokiej jakości zamienników. Przedstawiamy jak wygląda wymiana szybki w iPhone 6s.

Jak wygląda wymiana szybki iPhone 6S?

Rozpoczęcie każdej naprawy to również przygotowanie stanowiska pracy. Przede wszystkim bardzo ważny jest blat, na którym możemy położyć mate antystatyczną, która ułatwia pracę wielu technikom. Drugim aspektem jest kwestia przygotowania przed naprawą odpowiednich narzędzi. Gdy będziemy gotowi możemy zacząć pracę. W pierwszej kolejności musimy odkręcić dwie śrubki wkrętakiem pentabole. Ułatwi nam to przejście do dalszej części, czyli demontażu wyświetlacza w telefonie iPhone 6S. Aby to uczynić musimy podważyć ekran LCD np. przy użyciu przyssawki. Każdy serwis ma swoje własne sposoby na podnoszenie ekranu w telefonie iPhone 6S. Nasz działa zgodnie z obowiązującymi procedurami trzymając się określonych i wewnętrznych zasad. Podczas podnoszenia wyświetlacza w telefonie iPhone 6s musimy pamiętać o cienkich openerach lub kostkach. Nie należy używać cienkich i aluminiowych elementów, gdyż mogą one uszkodzić wnętrze urządzenia. Dlatego przy podnoszeniu wyświetlacza w telefonie iPhone 6S należy uważać robiąc to delikatnie i bez niepotrzebnego ciągnięcia ekranu do góry.

Wymiana szybki iPhone 6s - Co dalej?

Gdy uda się nam już zdemontować całość zaczynamy powoli demontować inne elementy, w tym również przycisk home, zwany również Touch ID. Wszystkie podzespoły przekładamy na zregenerowany moduł wyświetlacza telefonu iPhone 6S. Do tych czynności będziemy potrzebować głównie pęsety oraz śrubokręta z grotem krzyżowym. Po przełożeniu możemy przygotować moduł do ponownego montażu w telefonie iPhone 6S. Na tym etapie możemy nasi technicy weryfikują czy podłączony ekran (bez całkowitego montażu) uruchamia się bez większych problemów. Całkowita weryfikacja będzie na końcu, tuż po złożeniu telefonu.

Zakończenie Wymiana szybki w smartfonie iPhone 6S

Na koniec pozostaje nam już tylko lekko wcisnąć ekran tak w korpus, aby wszystkie zaczepy wskoczyły w odpowiednie miejsca. Zmierzając wielkimi krokami do testów końcowych wkręcamy dwie śrubki z pięcioramiennym grotem (pentabole). w ten sposób wymiana szybki w iPhone 6s dobiega końca. I tak zamontowany ekran wraz za całym telefonem poddajemy dokładnym testom sprawdzając poprawność działania ekranu oraz jego funkcjonalności. Gdy testy zostają zakończone prawidłowo, telefon przekazujemy do odsyłki zgodnie z danymi, jakie zapisaliśmy podczas rejestracji. Pamiętajcie, że w dowolnym momencie możecie zmienić adres odsyłki lub odebrać sprzęt bezpośrednio w naszym punkcie znajdującym się w Chorzowie przy ulicy Truchana. Wystarczy poinformować nas o zmianie telefonicznie lub drogą e-mail, a nasz pracownik zmieni adres lub skontaktuje się z Wami informując, że urządzenie jest już gotowe do odbioru. Oczywiście na usługę wymiany szybki w telefonie iPhone 6S otrzymujecie od nas 3 miesięczną gwarancję.

<!-- /wp:paragraph -›

Dane katalogowe

Model iPhone 6s
Producent Apple
Usługa wymiana szybki

Akcesoria

 • 80,00 zł Dostępne

  HardGlass Max to ultra twarde szkło hartowane na cały ekran, o maksymalnej twardości 9H. Chroni nawet przed najostrzejszymi przedmiotami. Jeszcze większa wytrzymałość na wszelkie czynniki zewnętrzne. Chroni również zaokrąglone krawędzie telefonu. Warstwa oleofobowa zapewnia odporność na tłuste ślady i ułatwia czyszczenie ekranu. Nie zaburza wyświetlanego ...

  80,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 6s. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Ocena

23-10-2018

potłuczona szybka

Pełny profesjonalizm - szybka naprawa, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

Ocena

29-04-2018

Wymiana szybki

Nic się nie dokleja jak w innym serwisie jak wymieniałem i naprawdę wymienili szybkę. Polecam

Ocena

01-04-2018

Naprawa

Polecam SmartSerwis24, serwis naprawdę robi dobrą robotę. Wymieniałem już kilka razy szybkę w moich iphonach i jestem zadowolony. Polecam

Ocena

27-01-2018

Wymiana szybki

Polecam, po wymianie działa jak i przed!

Ocena

01-06-2017

Serwis iphone

Wymiana szybki w moim iphonie została naprawiona bez zarzutu. Jeszcze raz dziękuje. Pozdrawiam.

Napisz recenzję