iPhone 7 Plus

Promocje

Aktualnie brak promocji.

iPhone 7 Plus Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • iPhone 7 plus diagnoza telefonu
  0 zł Dostępny

  Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodó

  0 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus diagnoza telefonu po zalaniu
  50 zł Dostępny

  Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykona

  50 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana baterii
  160 zł Dostępny

  Wymianę zepsutej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  160 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana buzzera
  160 zł Dostępny

  Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  160 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana głośnika rozmów
  130 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  130 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana mikrofonu
  150 zł Dostępny

  Wymianę zepsutego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  150 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana obudowy
  250 zł Dostępny

  Cena zawiera koszt nowej obudowy oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonej obudowy wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od momentu zarejestrowania przesyłki w naszym serwisie.

  250 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana portu ładowania
  160 zł Dostępny

  Wymianę zepsutego gniazda ładowania wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  160 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana szybki
  220 zł Dostępny

  Wymianę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  220 zł
  Dostępny
 • iPhone 7 plus wymiana wyświetlacza
  260 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w punkcie na miejscu. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych części

  260 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów