iPhone 7 Plus wymiana baterii

Jeśli iPhone 7 Plus bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na nową sprawi, że telefon będzie dłużej pracować.

Indeks: 7777100000057

Stan: Nowy produkt

Producent:

160,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana baterii w telefonie iPhone 7 Plus

Zdecydowana większość właścicieli smartfonów musi ładować swoje urządzenia co najmniej raz dziennie. Wiele osób bardzo często podpina telefony do ładowania w każdej wolnej chwili tylko po to, by zyskać kilka dodatkowych minut działania urządzenia na baterii. Często jednak zapominamy o tym, że każda bateria ma swoją żywotność, przez co z czasem będzie tracić swoją wytrzymałość. Dlatego jeśli podczas użytkowania Twojego telefonu zauważysz, że telefon nie działa już tak długo, jak kiedyś, to będzie to czas na rozważenie wymiany baterii w telefonie Apple iPhone. Jeśli decydujesz się na zakup tej usługi w naszym sklepie internetowym, otrzymasz od nas nową baterię i usługę serwisowej wymiany baterii w telefonie Apple iPhone na nową.

Dlaczego warto wykonać wymianę baterii w sprawdzonym serwisie?

Nowoczesne urządzenia takie, jak smartfony wykonywane są przy użyciu precyzyjnych maszyn, które potrafią połączyć ze sobą każdy najmniejszy i delikatny element. Dodatkowo w nowych modelach telefonów bardzo często baterię wkleja się w konstrukcję telefonu. To sprawia, że nieumiejętne wykonanie naprawy baterii mogłoby doprowadzić do przerwania jej powierzchni, a nawet do samozapłonu. W trakcie wykonywania naprawy przez osobę bez doświadczenia lub odpowiedniego sprzętu może dojść do uszkodzenia innych elementów, co ostatecznie przełoży się na znacznie wyższe koszty wymiany baterii i naprawy urządzenia.

Ile potrwa wymiana baterii w iPhone 7 Plus

Niezależnie od tego, na jaką naprawę się decydujesz, nawet jeśli jest tak prosta, jak wymiana baterii w telefonie, powinna być ona wykonana z największą dokładnością. Wiemy jednak, że nie lubisz rozstawać się ze swoim telefonem Apple iPhone. Dlatego zrobimy wszystko, aby naprawić Twój telefon tak szybko, jak to tylko możliwe. Większość tego typu napraw jesteśmy w stanie stacjonarnie wykonać nawet w ciągu godziny. Jeśli korzystasz z usług online, naprawę wykonamy jeszcze tego samego dnia. Po zakończeniu prac serwisowych telefon przejdzie dokładne testy, które potwierdzą, że naprawa przebiegła właściwie.

Dane katalogowe

Model iPhone 7 plus
Producent Apple
Usługa wymiana baterii

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 7 Plus. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję