iPhone 7 Plus wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 7 Plus na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

260,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus

W telefonie iPhone 7 Plus wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Uszkodzony wyświetlacz przysparza sporo problemów w użytkowaniu telefonu a może też całkowicie uniemożliwić jego działanie. Czy trzeba oddać telefon do serwisu, by znów móc się z niego cieszyć? Jak się okazuje, wymianę wyświetlacza w iPhone 7 Plus, można spróbować wykonać samodzielnie w domowych warunkach, jeżeli chcemy podjąć się temu ryzyku.

Przed naprawą - wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus

By zmniejszyć ryzyko niepowodzenia, do całej operacji należy się odpowiednio przygotować, bardzo ważne jest miejsce pracy;

czysty dobrze oświetlony blat
śrubokręty (w tym wkrętak Y 0,6)
przyssawka
wyświetlacz iPhone 7 Plus

Pierwsze kroki - wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus

Po pierwsze należy odkręcić dwie śrubki u dołu urządzenia, przy wejściu na ładowarkę. Następnie przyssawką do szyb należy delikatnie podważyć szybkę, do powstałego otworu włożyć otwierak i przeciągnąć dookoła ekranu. Wyświetlacz jest przymocowany klejem oraz metalowymi klipsami do korpusu urządzenia. Potem śrubokrętem należy odkręcić śrubki zabezpieczające metalową osłonkę znajdującą się z boku baterii. Kiedy dostaniemy się do środka, trzeba odłączyć baterię i konektory łączące korpus z ekranem. W kolejnym kroku należy odkręcić śrubki przy osłonce, która zakrywa przycisk home, delikatnie go odłączyć i wypchnąć ze starego wyświetlacza. U góry ekranu znajdują się płytki kryjące głośnik i aparat. Je też należy usunąć, by móc wypiąć te części. Teraz została do wymontowania metalowa płytka, znajdująca się na całej powierzchni wyświetlacza. Ona również jest przykręcona, dlatego trzeba usunąć wszystkie śrubki zabezpieczające.

{products:5854,5203,5262,5208}

Moment wymiany modułu - wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus

W ten sposób udało się nam przygotować wszystkie elementy do przeniesienia do nowego wyświetlacza iPhone 7 Plus. W celu przeniesienia części, należy powtórzyć wszystkie dotychczasowe czynności, jednak w odwrotnej kolejności. Pamiętajcie, by nie pomylić śrubek. W smartfonach Apple, każda z nich jest innej długości i grubości, a wkręcenie ich w nieodpowiednie miejsca może prowadzić do uszkodzenia płyty głównej lub wyświetlacza telefonu. Kiedy nowy wyświetlacz jest już połączony z korpusem odpowiednim konektorem, wystarczy równo złożyć elementy i delikatnie docisnąć.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus - podsumowanie

W ten oto sposób udało się wymienić wyświetlacz w iPhone 7 Plus. Jeśli jednak uważacie, że nie uda wam się podołać zadaniu, należy rozważyć oddanie smartfona do serwisu. Trzeba pamiętać, że nieumiejętna naprawa w domowych warunkach może prowadzić do zwiększenia kosztów lub całkowitego zniszczenia urządzenia. SmartSerwis24 wymieni wyświetlacz w iPhone 7 Plus szybko, pewnie i tanio.

Dane katalogowe

Model iPhone 7 plus
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 7 Plus. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję