iPhone 7 Plus wymiana szybki

Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 7 Plus dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

Indeks: 7777100000045

Stan: Nowy produkt

Producent:

220,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 7 Plus

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka, która nie wpływa na czułość dotyku i jakość obrazu. Wymieniana szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna

Wymiana szybki w telefonie iPhone 7 Plus

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie szybki wyświetlacza. Usuwamy w ten sposób uszkodzenia mechaniczne szybki, żółte plamy widoczne na białym tle, brak reakcji na ekran dotykowy oraz wiele innych wad szybki w telefonie iPhone 7 Plus. Jak w każdym smartfonie, tak i w przypadku modeli iPhone mamy tutaj połączenie wyświetlacza z szybką, czyli digitizerem (panelem dotykowym). Tak gotowe i zregenerowane sety (moduły) wykorzystywane są bezpośrednio do modułowych wymian szybki wyświetlacza iPhone 7 Plus, które wykonują doświadczeni technicy. Jak wygląda wymiana szybki w iPhone 7 Plus? O tym dzisiaj w artykule.

Jak wygląda wymiana szybki w iPhone 7 Plus?

Wymiana szybek w telefonach iPhone wygląda bardzo podobnie. Nie da się ukryć, że model iPhone 7 jest bliźniaczą kopią swojego starszego i większego brata modelu iPhone 7 Plus. Dzisiaj przedstawimy wymianę szybki wyświetlacza w smartfonie iPhone 7 Plus. Zacznijmy od wykręcenia dwóch śrubek (pentabole) w okolicy złącza ładowania. Trzymają one cały moduł wyświetlacza wraz z korpusem.

Otwarcie telefonu - wymiana szybki iPhone 7 Plus

W następnym ruchu czas skorzystać bezpośrednio z przyssawki do szyby oraz plastikowej kostki lub innego otwieraka GSM. Warto zwrócić uwagę, że podnosząc cały moduł nie możemy dość mocno szarpać się z ekranem. Należy go stopniowo unieść. Dzięki takiemu działaniu naszym oczom ukazuje się kilka taśm oraz śrubek, które należy w pierwszej kolejności należy odłączyć oraz odkręcić.

Gdy usuniemy już moduł - wymiana szybki iPhone 7 Plus

Gdy uda się nam odkręcić moduł wyświetlacza telefonu iPhone 7 Plus, czas na przeniesienie wszystkich innych elementów znajdujących się na starym module – mowa oczywiście o przycisku home oraz głośniku. Nie są to trudne działania, jednak wymagają staranności oraz spokoju. W przypadku wszystkich napraw modeli iPhone mamy tutaj bardzo malutkie elementy, które w dość łatwy sposób możemy zgubić. Po przełożeniu wszystkich elementów, zregenerowany moduł możemy połączyć z płytą główną. Na tym etapie nasi technicy zawsze weryfikują podstawowe działanie ekranu. Gdy wszystko wygląda dobrze, a moduł wyświetlacza pracuje prawidłowo możemy zacząć składać całość. Po wpięciu wszystkich taśm przykręcenie śrubek (nie można ich pomylić, jest to bardzo ważne) będzie już tylko formalnością. Następnie pozostanie nam już tylko złożyć telefon „wciskając ekran” lekko w korpus, aż usłyszymy charakterystyczny „klik”. Podczas montowania wyświetlacza nasi technicy nie robią nic w pośpiechu, zawsze do każdej naprawy dokładamy należytej staranności.

Zakończenie wymiany szybki w iPhone 7 Plus

Kończąc wymianę szybki w iPhone 7 Plus, wkręcamy dwie śrubki pentabole oraz sprawdzamy dokładnie działanie telefonu – w szczególności przycisk home. Niestety nie zawsze mamy takie możliwości, gdyż klienci nie podają nam swoich haseł tylko do weryfikacji ekranu. W takich sytuacjach pozostaje nam jedynie podstawowe sprawdzenie urządzenia. Nigdy nie ingerujemy w dane naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nowoczesne smartfony to również przenośne „banki” danych. Tym bardziej nic nie usuwamy podczas wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 7 Plus. Po pełnej weryfikacji urządzenia, telefonu pakujemy i przekazujemy do odsyłki zgodnie z adresem podanym podczas przyjęcia w punkcie lub przez naszą stronę internetową. Pamiętajcie, że każda wymiana szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 7 Plus objęta jest 3 miesięczną gwarancją.

Apple iPhone 7/8 Plus Szklo Hybrydowe Flexible Glass 3MK
50,00 zł Dostępne

Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

50,00 zł
Dostępne
  • 45,00 zł Dostępne

    Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 7 Plus. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

    45,00 zł
    Dostępne
  • Recenzje

    Napisz recenzję