iPhone 7  

Produkty Jest 10 produktów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 7 to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 7 to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone 7.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 160,00 zł Dostępne

  Jeśli iPhone 7 bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na nową ...

  160,00 zł
  Dostępne
 • 120,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w iPhone 7 dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  120,00 zł
  Dostępne
 • 230,00 zł Dostępne

  Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 7 na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę ...

  230,00 zł
  Dostępne
 • 110,00 zł Dostępne

  Wymiany uszkodzonego głośnika w iPhone 7 dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera część - głośnik rozmów oraz usługę jego wymiany.

  110,00 zł
  Dostępne
 • 140,00 zł Dostępne

  Wymiany niesprawnego mikrofonu w iPhone 7 dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt części, czyli mikrofonu oraz usługi jego wymiany.

  140,00 zł
  Dostępne
 • 230,00 zł Dostępne

  Podczas upadku telefony narażone są na różne uszkodzenia. Poza rozbiciem wyświetlacza bardzo często zniszczeniu ulega również obudowa telefonu. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale także na wygodę korzystania z urządzenia. Serwisową wymianę obudowy można wykonać też przed sprzedażą telefonu Apple iPhone 7. Zamontowanie nowej obudowy odświeży Twój telefon, ...

  230,00 zł
  Dostępne
 • 200,00 zł Dostępne

  Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 7 dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

  200,00 zł
  (5)
  Dostępne
 • 140,00 zł Dostępne

  Wymiany uszkodzonego gniazda ładowania w iPhone 7 wykonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części oraz usługi jej wymiany w Twoim Apple.

  140,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Serwis telefonów Apple – iPhone 7

Podczas poszukiwania telefonów, użytkownicy bardzo często zwracają uwagę na to, aby telefon był w pełni niezawodny. Nie bez znaczenia pozostaje też wygląd oraz wysoka jakość wykonania. Wiele osób po zakupie nowego urządzenia decyduje się na dodatkowe zabezpieczenie go przy użyciu pokrowca czy szkła hartowanego. Warto jednak pamiętać o tym, że telefon nie jest narażony wyłącznie na uszkodzenia mechaniczne. W trakcie codziennej eksploatacji w urządzeniu mogą pojawić się przeróżne usterki. Nie tylko wynikające z nadmiernego zużycia, ale również w wyniku ujawnienia wad fabrycznych. Dlatego jeśli tylko zauważysz, że Twój iPhone 7 nie działa prawidłowo, będzie to odpowiedni moment na przekazanie telefonu do profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona pełną diagnozę i odnajdzie przyczynę problemu. W dodatku diagnozę telefonu warto wykonać również w przypadku zalania. Pozwoli to na dokładne sprawdzenie, co w telefonie zostało uszkodzone. Na tej podstawie serwis będzie mógł przygotować kosztorys naprawy telefonu. Jeśli wiesz, co dokładnie zepsuło się w Twoim telefonie, możesz od razu zamówić konkretną usługę serwisową poprzez nasz sklep internetowy.

Jakie naprawy w telefonie iPhone 7 wykonujemy?


Nasz serwis telefonów SmartSerwis24 posiada wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów marki Apple. Posiadamy odpowiednio wyposażone zaplecze serwisowe, a nasi pracownicy bez przerwy szkolą się w dziedzinie serwisowania nowoczesnych telefonów. Do naprawy iPhone 7 wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne narzędzia i urządzenia serwisowe, które pozwalają nam na zapewnienie najwyższej jakości usług. Niezależnie od tego, z jaką usterką masz problem, nasz serwis bardzo chętnie Ci pomoże. W przypadku problemów z ładowaniem telefonu przyjrzymy się temu, czy winne będzie złącze ładowania, które należy wymienić na nowe, czy bateria straciła swoją jakość i należy ją wymienić. W przypadku, gdy podczas prowadzenia rozmów spotkasz się z problemami z działaniem głośnika lub mikrofonu, również wymienimy je na nowe. Uciążliwą usterką jest też uszkodzony główny głośnik w telefonie, w takim przypadku nasz serwis wymieni buzzer na nowy. Pomożemy też w przypadku telefonów, które zostały uszkodzone mechanicznie. Dokonamy wymiany ekranu, szybki lub obudowy w telefonie iPhone 7 na nowe.

Gdzie naprawić telefon iPhone i ile to potrwa?

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej naprawić telefon iPhone 7? Zapraszamy do skorzystania z usług SmartSerwis24. Nasz serwis znajduje się w Chorzowie przy ulicy W.Truchana 30/1. Możesz dojechać do nas samochodem i skorzystać z możliwości zostawienia samochodu na ogólnodostępnym parkingu lub zamówić usługę przez sklep internetowy, a telefon do naprawy przekazać przesyłką kurierską. Serwis znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Chorzowa. Niedaleko naszego punktu stacjonarnego przebiega Drogowa Trasa Średnicowa, dzięki czemu z naszych usług swobodnie mogą korzystać także mieszkańcy Katowic, Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej oraz Świętochłowic. Najważniejsze części posiadamy na miejscu, dlatego w wielu przypadkach jesteśmy w stanie wykonać ekspresową usługę naprawy telefonu iPhone 7. Większość usterek jesteśmy w stanie naprawić nawet w ciągu dwóch godzin od otrzymania telefonu. Przy naprawie na odległość telefon naprawimy i odeślemy jeszcze tego samego dnia. Na wykonywane naprawy oraz wykorzystane części udzielamy gwarancji.