iPhone 7 wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 7 na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

230,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 7

W telefonie iPhone 7 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Apple iPhone 7

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie modułu wyświetlacza w Apple iPhone 7. Produkty Apple od zawsze są bardzo problematyczne. Sam producent nigdy nie popierał napraw pogwarancyjnych w serwisach bez autoryzacji. Na rynku mieliśmy już pewnego rodzaju utrudnienia wynikające z winy Apple, na szczęście producent pod wpływem różnych pytań, pozwów zmienił zdanie i przestał blokować iPhone’y po samodzielnie wymianie wyświetlacza z przyciskiem. W naszym serwisie wyraźnie zwracamy uwagę na to, że Apple to bardzo proceduralna firma, dlatego tym bardziej dokładamy należytej staranności, aby naprawa w postaci wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 7 przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów. Zastanawiacie się jak wykonujemy taki zabieg?

Jak wygląda wymiana wyświetlacza iPhone 7?

Bardzo często słyszymy od naszych klientów, że taka naprawa jest prosta, bo wszystko jest pokazane na kanale Youtube. Z doświadczenia wiemy, że właśnie te najprostsze naprawy mogą być najtrudniejsze. Po pierwsze, aby rozpocząć wymianę ekranu potrzebujemy specjalnego śrubokręta pentabole, którym wykręcamy dwie śruby w okolicy złącza ładowania.

Na szczęście w przypadku telefonów iPhone podgrzewanie ekranów nie jest konieczne. Cały moduł możemy delikatnie podnieść przy użyciu przyssawki do wyświetlacza. Gdy już go podniesiemy, czas na wykręcenie wszystkich śrubek. Niestety firma Apple lubi bardzo utrudniać nieautoryzowane naprawy klientom. Aby odkręcić blaszkę ochraniającą konektory wyświetlacza będziemy musieli użyć stosownego śrubokręta. Wymiana wyświetlacza w iPhone 7 przecież nie musi być taka trudna! Drugim problemem jest oczywiście wielkość śrubek, które można łatwo zgubić na początku. Na tym etapie każdy technik docenia narzędzie w postaci pęsety, gdyż złapanie wszystkich śrubek ręką graniczy z cudem.

W następnej czynności chcąc uniknąć później blokad telefonu lub innych niespodziewanych problemów musimy przełożyć stary przycisk home do nowego modułu, jako wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 7 (taką procedurę stosujemy od modelu iPhone 5s w górę). Oprócz przycisku przekładamy również inne podzespoły do nowego wyświetlacza. Na tym etapie sprawdzamy czy nowy ekran jest sprawny, weryfikujemy działanie przycisku home oraz innych elementów, bez całkowitego zamykania urządzenia. Tego typu test daje nam pewność, że możemy przystąpić do końcowego montażu iPhone’a 7.

Zakończenie - wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 7

Po weryfikacji działania ekranu, czas na zakończenie naprawy oraz wymianę wyświetlacza w telefonie iPhone 7. Aby to zrobić, w pierwszej kolejności wkręcamy wszystkie małe śrubki. Podczas tak prostych czynności musimy uważać, żeby wszystkie śrubki znalazły się na swoim miejscu. W przypadku telefonów iPhone jest to bardzo ważne. Nasi technicy skręcając każdego iPhone’a opierają się na odpowiednim szkicu, aby nie pomylić małych śrubek, które w zasadzie nie da się odróżnić.

Końcowa wymiana LCD, to już tylko lekkie dociśnięcie modułu wyświetlacza iPhone 7. Po wskoczeniu ekranu w cały korpus z ramką wyraźnie usłyszymy charakterystyczne „klik”. Wkręcamy (przy złączu ładowania) dwie śrubki pentabole oraz przekazujemy telefon do osoby weryfikującej poprawność działania całego urządzenia. Właśnie tak przebiega (skrócony) proces wymiany wyświetlacza w smartfonie iPhone 7. Warto pamiętać, że nie ingerujemy w dane naszych klientów więc, żaden konsument przy wymianie ekranu czy szybki nie straci swoich zdjęć, plików, kontaktów lub innych zapisanych dokumentów. Po pełnym sprawdzeniu telefonu pakujemy go i przekazujemy do odsyłki zgodnie z danymi, jakie zapisaliśmy podczas rejestracji. Oczywiście każdy naprawiony przez nas telefon otrzymuje 3 miesięczną gwarancję. Wymiana wyświetlacza iPhone 7 jest usługą godną polecenia.

Dane katalogowe

Model iPhone 7
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 7. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 70,00 zł Dostępne

  Chcesz dbać o swój ekran? Powinieneś zastanowić się nad wyborem w osłony, która ochroni wyświetlacz. Taka niewidoczna warstwa, jest w stanie zabsorbować siłę uderzenia i wzmocnić telefon o 250%. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest niepękające szkło hybrydowe na cały ekran Felxible Glass Max 3MK, które zminimalizuje skutki upadku i pomoże uniknąć drogiej ...

  70,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję

Powiązane artykuły