iPhone 8 Plus wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 8 Plus na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

280,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus

W telefonie iPhone 8 Plus wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Dzisiejsze smartfony są niezwykle delikatne. Wystarczy chwila nieuwagi i wyświetlacz może zostać uszkodzony. We flagowych smartfonach wymiana ekranu może okazać się bardzo kosztowna, dlatego też można oddać do nieautoryzowanego serwisu lub spróbować dokonać wymiany w domowych warunkach. Jak wygląda wymiana wyświetlacza w iPhone 8 Plus? Pokazujemy w praktyce!

Przede wszystkim trzeba jednak pamiętać o swoim bezpieczeństwie, dlatego warto odpowiednio się przygotować:

czysty dobrze oświetlony blat
śrubokręt krzyżak oraz Y 0,6
przyssawka
suszarka
wyświetlacz do iPhone 8 Plus

Od czego zacząć? - wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus

Po pierwsze należy wykręcić dwie śrubki pentabole, które znajdują się przy gnieździe ładowania, w dolnej części smartfona iPhone 8 Plus. Następnie trzeba oddzielić wyświetlacz od reszty korpusu. Przyda się do tego iOpener albo zwykła przyssawka do szyb oraz cienki otwierak. Należy delikatnie podważyć szybkę, a kiedy pojawi się szczelina, trzeba włożyć tam otwierak. Delikatnie przesuwając dookoła, wszystkie przyczepy powinny wyjść, a klej puścić.. Trzeba uważać na taśmę łączącą wyświetlacz z płytą główną. By odpiąć ekran należy odkręcić śrubki w metalowej osłonie i pęsetą oraz spudgerem odpiąć konektor baterii i wyświetlacza. Należy też wypiąć konektory przycisku Home oraz górnych sensorów. Po ich odłączeniu spokojnie można oddzielić wyświetlacz od korpusu.

{products:5852,4136,5207,5208}

Gdy już dostaniemy się do środka - wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus

Następnie przyda się śrubokręt krzyżak, którym odkręcimy śruby przy metalowych osłonkach kryjących kamerę z czujnikiem zbliżeniowym i światła oraz głośnik, i dalej spudgerem demontujemy je z urządzenia. Tutaj należy zachować szczególną ostrożność, żeby nie uszkodzić taśm. Pamiętajcie też, żeby odpowiednio oznaczyć śrubki, gdyż nie można je pomieszać. Każda ma inną długość i grubość, a pomylenie ich może skutkować uszkodzeniem iPhone’a 8 Plus. Teraz jeszcze tylko trzeba wypiąć przycisk home oraz wymontować ochronną blaszkę znajdującą się na całym wyświetlaczu. Tak przygotowane elementy możemy przenieść na nowy wyświetlacz, oczywiście w odwrotnej kolejności niż nastąpił demontaż. Tak odbywa się kompletna wymiana wyświetlacza w iPhone 8 Plus.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus - podsumowanie

Pamiętajcie jednak, że samodzielna wymiana wyświetlacza w iPhone 8 Plus, może prowadzić do większych uszkodzeń i zniszczenia telefonu, a także do utraty gwarancji. Jeśli macie wątpliwości co do waszych manualnych umiejętności, lepiej nie ryzykować i oddać smartfona do profesjonalnego serwisu SmartSerwis24.

Dane katalogowe

Model iPhone 8 plus
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 8 Plus. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję