iPhone 8 Plus wymiana szybki

Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 8 Plus dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

Indeks: 7777100000095

Stan: Nowy produkt

Producent:

250,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 8 Plus

W smartfonie zostaje wymieniona sama szybka, która nie wpływa na czułość dotyku i jakość obrazu. Wymieniana szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Wymiana szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 8 Plus

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie szybki wyświetlacza. W przypadku smartfona w wersji Plus otrzymujemy większy wyświetlacz niż w standardowych modelach. Nie zmienia to jednak faktu, że oferowana przez nas usługa wymiany szybki w telefonie iPhone 8 Plus nie różni się od innych modeli iPhone. Dzięki doświadczeniu i zorganizowaniu wymiana szybki iPhone 8 Plus, to dobra opcja. Wymianę szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 8 Plus po wcześniejszym ustaleniu jesteśmy w stanie wykonać nawet w godzinę. Zastanawiacie się jak wygląda wymiana szybki w iPhone 8 Plus? Spróbujemy Wam ją w skrócie przedstawić.

Jak wygląda wymiana szybki wyświetlacza w smartfonie iPhone 8 Plus?

Jak na każdego iPhone’a przystało rozpoczęcie każdej mechanicznej naprawy zaczynamy od śrubokręta pentabole, którym wykręcamy dwie śrubki znajdujące się przy złączu ładowania. Niewielu producentów stosuje rozwiązanie śrubek z pięcioramiennym gwintem. Takie rozwiązanie ma na celu utrudnić dostęp do narzędzi oraz samego urządzenia. Dla naszego serwisu rozkręcanie telefonów iPhone to chleb powszedni. Po wykręceniu dwóch śrubek pentabole przystępujemy do oddzielenia modułu wyświetlacza telefonu iPhone 8 Plus od korpusu. Do tego używamy przyssawki lub specjalnych narzędzi. Nasi technicy najczęściej wykonują takie czynności manualnie używając do tego najprostszej przyssawki.

Ostrożności nigdy za wiele przy wymianie szybki w iPhonie 8 Plus


Po lekkim uniesieniu ekranu iPhone 8 Plus używamy cienkiej kostki serwisowej, żeby delikatnie oddzielić wyświetlacz od korpusu. Wszyscy serwisanci powinni wiedzieć, że ta czynność wymaga precyzji, gdyż niepotrzebne szarpanie się z modułem wyświetlacza może doprowadzić do wewnętrznych uszkodzeń. Zanim jednak całkowicie odłączymy wyświetlacz, musimy odkręcić w środku wszystkie śrubki, które zabezpieczają konektory łączące ekran z płytą główną.

I co dalej? - wymiana szybki wyświetlacza iPhone 8 Plus

Po odkręceniu wszystkich śrubek czas na wypięcie ekranu i przełożenie wszystkich elementów z niego na nowy wyświetlacz. Musimy pamiętać, że w modelu iPhone 8 Plus należy koniecznie wymienić przycisk home, ponieważ brak takiej przekładki lub montaż nowego przycisku może spowodować blokadę czytnika linii papilarnych. Jest to istotne podczas wymiany szybki w iPhone 8 Plus. Po dopasowaniu wszystkich elementów oraz połączeniu wyświetlacza z płytą główną iPhone’a 8 Plus możemy przejść do sparowania ekranu z całością. W tym celu wyświetlacz próbujemy delikatnie wcisnąć w korpus tak, abyśmy usłyszeli wyraźne „klik”. Pamiętajcie, żeby nie naciskać dość mocno modułu, bo możemy go uszkodzić już na tym etapie. Tu często samodzielna wymiana szybki w iPhone 8 Plus kończy się porażką.

Zakończenie wymiany szybki w telefonie iPhone 8 Plus

Na koniec pozostaje nam już tylko wkręcić dwie śrubki wkrętakiem pentabole przekazując tym samym telefon do testów. Każde urządzenie w naszym serwisie przechodzi weryfikację poprawności działania ekranu, poprawnego montażu oraz oczywiście działania przycisku home. Gdy testy zostają zakończone prawidłowo, telefon przekazujemy do odsyłki kurierem zgodnie z danymi jakie zapisaliśmy podczas rejestracji. Oczywiście na usługę wymiany szybki wyświetlacza w telefonie iPhone 8 Plus otrzymujecie od nas 3 miesięczną gwarancję.

Dane katalogowe

Model iPhone 8 plus
Producent Apple
Usługa wymiana szybki

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  Flexible Glass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z telefonu z zachowaniem wszystkich właściwości dotykowych ekranu. Pochłania energię uderzenia, ...

  50,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 8 Plus. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję