iPhone 8 wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 8 na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

240,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 8

W telefonie iPhone 8 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 8 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza w telefonie - Serwis Apple iPhone 8

Jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie całego modułu wyświetlacza. Mimo wielu problematycznych aspektów przy produktach serwis Apple iPhone 8, to bardzo powszechna usługa. Wymiany wyświetlaczy w telefonach (różnych modeli), to jedna z bardziej popularnych usług w naszym serwisie. Internetowe pogłoski mówią, że wymiana wyświetlacza i serwis w telefonie Apple iPhone 8 jest naprawdę prosta. Nasz serwis mimo tej prostoty zawsze dokłada 100% staranności, aby nie popadać w rutynę.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza? - serwis Apple iPhone 8

Każda naprawa iPhone’ów rozpoczyna się bezpośrednio od śrubokręta pentabole. Tym narzędziem wykręcamy dwie śrubki znajdujące się tuż obok złącza lightning. Można powiedzieć, że te pięcioramienne wkrętki to pewnego rodzaju znak rozpoznawczy serwis Apple iPhone 8. Pentabole głównie spotkamy w produktach producenta z Cupertino. Przechodząc jednak dalej. Każdy serwis w swoim asortymencie narzędzi musi posiadać przyssawkę do szkła, mniej bądź bardziej zaawansowaną, którą można delikatnie unieść ekran. Nasi technicy wykonujący taką czynność uważają, aby proces wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 8 przebiegał spokojnie.

Przy takich działaniach nie jest wskazane „szarpanie” się z ekranem, gdyż możemy nieopatrznie wyrwać w środku jedną z taśm. Tuż po uniesieniu wyświetlacza od telefonu iPhone 8 staramy się znaleźć pierwszą lepszą szczelinę, do której zmieści się kostka do gitary lub opener. Te drobne i cienkie elementy ułatwią nam powolne odseparowanie wyświetlacza od całego korpusu. Po stopniowym odłączaniu ekranu (w tym również wykręceniu śrubek trzymających blaszkę ochronną konektorów) odkładamy wyświetlacz telefonu iPhone 8 na bok.

Po przygotowaniu nowego ekranu oraz przełożeniu wszystkich elementów (w tym taśmy głośnika oraz przycisku home) czas na ponowny serwis nowego wyświetlacza telefonu Apple iPhone 8. Musimy zwrócić uwagę, że cały proces wymiany ekranu w telefonach iPhone nie jest skomplikowany, ale ze względu na małe elementy jest on wydłużony. Przy naprawie każdego telefonu nie wskazany jest pośpiech, który w takich sytuacjach jest złym doradcą.

Zakończenie wymiany wyświetlacza, serwis w telefonie Apple iPhone 8

Gdy nowy ekran jest gotowy do zamontowania, wszystko wykonujemy w odwrotnej kolejności do demontażu. Poczynając od wczepienia wszystkich konektorów skończywszy na lekkim wciśnięciu modułu wyświetlacza telefonu iPhone 8 w aluminiowy korpus. Na koniec oczywiście zostaje nam już tylko wkręcenie śrubek pentabole oraz testy. Nasz technik sprawdza działanie ekranu, poprawność wszystkich elementów (przycisku home), płynność działania ekranu. Jeśli wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 8 przebiegła prawidłowo, urządzenie zostaje zapakowane w folię bąbelkową oraz pudełeczko serwisowe celem odesłania go bezpośrednio na adres klienta, który znajduje się w naszym systemie. Pamiętajcie, że nasza firma nie ingeruje w kontakty oraz pliki znajdujące się w telefonie. Wraz z telefonem odsyłamy dokument upoważniający Was do 3 miesięcznej gwarancji na wymianę wyświetlacza w telefonie iPhone 8. Serwis Apple iPhone 8 jest spoko, daje dobre rezultaty i jest tani.

Dane katalogowe

Model iPhone 8
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone 8. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne
 • 70,00 zł Dostępne

  Chcesz dbać o swój ekran? Powinieneś zastanowić się nad wyborem w osłony, która ochroni wyświetlacz. Taka niewidoczna warstwa, jest w stanie zabsorbować siłę uderzenia i wzmocnić telefon o 250%. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest niepękające szkło hybrydowe na cały ekran Felxible Glass Max 3MK, które zminimalizuje skutki upadku i pomoże uniknąć drogiej ...

  70,00 zł
  Dostępne
 • 70,00 zł Dostępne

  Chcesz dbać o swój ekran? Powinieneś zastanowić się nad wyborem w osłony, która ochroni wyświetlacz. Taka niewidoczna warstwa, jest w stanie zabsorbować siłę uderzenia i wzmocnić telefon o 250%. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest niepękające szkło hybrydowe na cały ekran Felxible Glass Max 3MK, które zminimalizuje skutki upadku i pomoże uniknąć drogiej ...

  70,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Ocena

11-07-2018

iPhone 8

Polecam ten serwis. Rzetelnie wykonali usługę i w bardzo szybkim czasie :-)

Napisz recenzję