iPhone SE wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone SE na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

160,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

W telefonie iPhone SE wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone SE – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Jest to rodzaj usługi polegającej na usunięciu wszelkich defektów ekranu poprzez wymianę wyświetlacza na nowy, odnawiany lub wysokiej jakości zamiennik. Klient sam wybiera odpowiedni moduł w odpowiedniej cenie. Przy wymianie wyświetlacza w telefonie iPhone SE każdy technik będzie miał trochę więcej pracy niż przy innych modelach. To wszystko za sprawą czytnika linii papilarnych. Jesteście ciekawi dlaczego wymiana wyświetlacza w iPhone SE nie jest prosta? Poniższy proces postaramy się Wam przybliżyć w wielkim skrócie.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w iPhone SE?

Naprawę rozpoczynamy poprzez odkręcenie dwóch śrubek wkrętakiem pentabole. Ta część procesu nie różni się od innych modeli amerykańskiego producenta. Dopiero podczas kolejnego etapu, gdzie musimy zdjąć moduł wyświetlacza w iPhone SE będziemy musieli uważać, aby nie urwać taśmy czytnika Touch ID. Podniesienie ekranu odbywa się przy pomocy przyssawki do szyby oraz cienkiego czytnika. Każdy technik wie, że cały moduł można unieść tylko troszkę, ponieważ czytnik z płytą główną łączy taśmę, którą przed całkowitym demontażem trzeba odpiąć.

Dalsze czynności podczas wymiany wyświetlacza iPhone SE

Po odłączeniu taśmy Touch ID, możemy spokojnie podnieść ekran do pionu. Dopiero później jest czas na odkręcenie blaszki zabezpieczającej wszystkie konektory całego modułu. Po ich odłączeniu możemy swobodnie przenieść wszystkie elementy (głośnik, Touch ID) na nowy moduł wyświetlacza. Przy demontażu czytnika i montowaniu go ponownie do nowego wyświetlacza trzeba zwrócić uwagę, aby nie uszkodzić taśmy. Po zamontowaniu (przełożeniu ich ze starego ekranu) wszystkich elementów musimy ponownie połączyć konektor taśmy Touch ID z płytą główną zamykając już ponownie cały telefon. Niestety nie jest to łatwa czynność, dlatego w takich przypadkach warto wypracować sobie specjalną metodę. Nasi technicy mając wieloletnie doświadczenie nigdy nie lekceważą tego etapu naprawy, ponieważ taki błąd może naprawdę wiele kosztować obie strony.

Zmierzając do końca, kiedy nasz czytnik jest już połączony pamiętajmy o lekkim wciśnięciu wyświetlacza w telefonie iPhone SE w cały korpus. Finalnie powinniśmy usłyszeć charakterystyczne „klik”. Po złożeniu całego urządzenia zostaje nam już tylko wkręcić dwie pięcioramienne śrubki – zwane inaczej pentabole. Na tym w zasadzie możemy zakończyć wymianę wyświetlacza w iPhone SE jednocześnie przekazując urządzenie do końcowych testów.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w iPhone SE z gwarancją

Każde urządzenie po przeprowadzonej naprawie zawsze trafia na testy. Najczęściej weryfikacją zajmuje się inny technik, który może znaleźć ewentualne błędy lub defekty. Dzięki tak podwójnej weryfikacji mamy pewność, że usługi wykonywane w naszym serwisie są wykonywane prawidłowo i co najważniejsze rzetelnie. Ostatnim etapem jest oczywiście przekazanie telefonu do działu wysyłek i rejestracji. Nasz pracownik zabezpiecza telefon folią bąbelkową odsyłając go kurierem pod wskazany adres podczas przyjęcia. Oczywiście na usługę wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone SE otrzymujecie 3 miesiące gwarancji. Wymiana wyświetlacza iPhone SE w SmartSerwis24, to usługa godna polecenia.

Dane katalogowe

Model iPhone SE
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Recenzje

Ocena

14-11-2018

Wymieniłam tu wyświetlacz

Dziękuje za wskrzeszenie mojego telefonu, prosze pozdrowić Pana ktory przyjmował telefon, przesympatyczny.

Napisz recenzję