iPhone X  

Produkty Jest 8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone X to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone X to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone X.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 240,00 zł Dostępne

  Jeśli iPhone X bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na nową ...

  240,00 zł
  Dostępne
 • 200,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w iPhone X dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  200,00 zł
  Dostępne
 • 950,00 zł Dostępne

  Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone X na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę ...

  950,00 zł
  (1)
  Dostępne
 • 170,00 zł Dostępne

  Wymiany uszkodzonego głośnika w iPhone X dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera część - głośnik rozmów oraz usługę jego wymiany.

  170,00 zł
  Dostępne
 • 200,00 zł Dostępne

  Wymiany niesprawnego mikrofonu w iPhone X dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt części, czyli mikrofonu oraz usługi jego wymiany.

  200,00 zł
  Dostępne
 • 200,00 zł Dostępne

  Wymiany uszkodzonego gniazda ładowania w iPhone X wykonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części oraz usługi jej wymiany w Twoim Apple.

  200,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Serwis telefonów Apple – iPhone X


Urządzenia produkowane przez markę Apple chwalone są za bardzo wysoką jakość wykonania i niezawodne działanie. Niestety jednak niezależnie od tego jak dobre materiały oraz podzespoły zostały wykorzystane do stworzenia telefonu, tak samo jak w przypadku innych telefonów mogą być one narażone na powstanie usterek mechanicznych. Pojawiają się one zazwyczaj na skutek nieuwagi lub nieprawidłowego użytkowania telefonów. Nie jest to jednak regułą. Niektóre usterki mogą się pojawić przez nadmierną eksploatację lub zwyczajną wadę fabryczną. Dlatego jeśli zobaczysz, że coś w Twoim iPhone X nie działa tak, jak powinno, powinieneś rozważyć wizytę w profesjonalnym serwisie telefonów, który wykona dla Ciebie pełną diagnozę telefonu i znajdzie przyczynę problemu. Ten rodzaj usługi serwisowej można wykonać także w przypadku zalanych urządzeń. Na tej podstawie można określić dokładny kosztorys naprawy telefonu. Jeśli jednak wiesz, co zepsuło się w Twoim telefonie, możesz od razu zamówić konkretną usługę serwisową, korzystając z naszego sklepu internetowego.

Jakie naprawy w telefonie iPhone X wykonujemy?

Serwis telefonów SmartSerwis24 naprawami urządzeń marki Apple zajmuje się od lat. To właśnie olbrzymie doświadczenie i odpowiednio wyposażony serwis pozwalają na przeprowadzenie najwyższej jakości usług serwisowych dla telefonu iPhone X. Nasi technicy pracują na profesjonalnych narzędziach i urządzeniach serwisowych. Duże doświadczenie pozwala nam na szybkie diagnozowanie problemów i ekspresowe przeprowadzenie naprawy. Dlatego jeśli w Twoim telefonie pojawił się problem z baterią, wymienimy ją na nową. W przypadku problemów z ładowaniem sprawdzimy Twoje złącze ładowania i w razie potrzeby dokonamy wymiany. Jeśli korzystając ze swojego telefonu, zauważysz problemy podczas prowadzenia rozmów, możemy wymienić dla Ciebie głośnik lub mikrofon na nowy. W przypadku uszkodzenia głośnika, które można usłyszeć podczas oglądania filmów lub otrzymywania sygnałów dźwiękowych, nasz serwis wymieni dla Ciebie buzzer na nowy. SmartSerwis24 zajmuje się też naprawą telefonów uszkodzonych mechanicznie. W razie potrzeby wymienimy ekran w telefonie iPhone X na nowy.

Gdzie naprawić telefon iPhone X i ile to potrwa?

Jeśli szukasz odpowiedniego serwisu telefonów, który potrafi zająć się Twoim iPhone X, zapraszamy do skorzystania z naszych usług stacjonarnych lub składania zamówienia w sklepie online. Zdecydowaną większość części posiadamy na miejscu, dlatego w większości przypadków możemy zagwarantować Ci ekspresową usługę serwisową. Większość usterek jesteśmy w stanie usunąć maksymalnie w ciągu dwóch godzin. W przypadku, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z usług serwisu internetowego, Twój telefon naprawimy tego samego dnia.
Serwis telefonów znajduje się w Chorzowie przy ulicy W.Truchana 30/1. Jeśli chcesz naprawić swój telefon iPhone X, możesz przyjechać do nas swoim samochodem i wygodnie zaparkować na parkingu dostępnym w okolicy. Nasz serwis znajduje się w dobrze skomunikowanej części Chorzowa, dlatego bez problemu dojedziesz do nas też komunikacją miejską. Mamy też świetną wiadomość dla mieszkańców Katowic, Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej i Świętochłowic. Dzięki temu, że nasz punk stacjonarny znajduje się niedaleko Drogowej Trasy Średnicowej, każdy będzie mógł do nas szybko dotrzeć. Na wszystkie wykonywane naprawy udzielimy gwarancji.