iPhone X wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone X na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

950,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Wymiana Wyświetlacza Apple iPhone X

Przed wymianą wyświetlacza w urządzeniu, konsultujemy z klientem, jaki rodzaj mamy wykorzystać. Nasi doświadczeni technicy odpowiedzą na wszystkie pytania i odpowiednio doradzą. Stosujemy najwyższej jakości części zamienne, wyświetlacze regenerowane i oryginalne, pochodzące z autoryzowanych hurtowni. Nasi technicy naprawiają urządzenia z najwyższą precyzją i dokładnością, a każde urządzenie po naprawie przechodzi test kontrolny, który daje nam pewność, że wyświetlacz działa prawidłowo. Usługa wymiany wyświetlacza objęta jest 3-miesięczną gwarancją.

Wymiana wyświetlaczw w iPhone X, jest to rodzaj usługi polegającej na wymianie całego modułu wyświetlacza. Większość smartfonów od Apple wygląda bardzo podobnie, również usługi naprawcze wyglądają niemalże identycznie. Nie oznacza to, że tego typu naprawy są proste. Każdy technik zdaje sobie sprawę, że to co najprostsze wbrew pozorom może okazać się najtrudniejsze. Jednak przy użyciu specjalistycznych narzędzi, wiedzy, oryginalnych części, również tych odnawianych można przeprowadzić naprawę wymiany wyświetlacza w iPhone X. Przyjrzyjmy się pokrótce, jak takiej wymiany dokonują nasi technicy.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone X?

W przypadku każdej wymiany wyświetlacza w iPhone X, zaczynamy od wykręcenia dwóch śrubek znajdujących się w okolicy złącza ładowania, zwanego też lightning. Do tego używamy znany serwisantom śrubokręt pentabole z pięcioramiennym gwintem. Po wykręceniu tych małych śrubek, czas na powolne podważanie wyświetlacza – do tego używamy przyssawki do wyświetlacza. Delikatnie próbujemy podnieść pęknięty wyświetlacz telefonu iPhone X. Podczas podnoszenia szukając pierwszej lepszej szczeliny staramy się tam wsunąć cienką kostkę do gitary lub inny opener, którym będziemy mogli powoli odseparowywać wyświetlacz od korpusu. Następnie nasi technicy wykręcają inne śrubki znajdujące się na płycie głównej, bowiem trzymają one małą „blaszkę zabezpieczającą” wszystkie konektory. W przypadku telefonów (również iMaców) trzeba pamiętać, że wszystkie śrubki są różnej długości i rozmiarów, dlatego nie można ich pomieszać. Wkręcenie nieodpowiedniej śrubki może spowodować uszkodzenie ekranu lub płyty głównej w iPhone X. Nasi doświadczeni technicy zawsze zwracają na to uwagę, ponieważ to ważna kwestia.

Dalszy przebieg wymiany wyświetlacza w iPhone X

Po odkręceniu śrubek oraz zdemontowaniu blaszki, czas odłączyć wszystkie konektory, które łączą wyświetlacz iPhone’a X z całą płytą główną. Opisowy demontaż tego modułu wyświetlacza może wydawać się prosty, ale nawet najlepszym zdarzają się pomyłki. Nasi technicy oprócz doświadczenia mają również specjalne formaty obrazujące wnętrze urządzenia, co ułatwia zapamiętanie wszystkich szczegółów. Po zdemontowaniu ekranu iPhone X, czas na odłączenie i przełożenie innych elementów na nowy moduł. Robimy to celem montażu nowego ekranu bezpośrednio do telefonu klienta, który składamy w odwrotnej kolejności do demontażu.

Zakończenie wymiany wyświetlacza w iPhone X z gwarancją

Po zakończonej wymianie wyświetlacza w iPhone X nasz technik sprawdza działanie ekranu, weryfikując czy został on dobrze zamontowany. Pamiętajcie, że nasi technicy nie ingerują w treść oddawanych telefonów, dzięki temu nie musicie przywracać ustawień fabrycznych w telefonach, które oddajecie do naszej firmy. Ostatnim etapem jest oczywiście przygotowanie iPhone’a X do transportu, celem odesłania go do klienta zgodnie z adresem jaki mamy w naszym systemie. Oczywiście każdy naprawiony przez nas telefon otrzymuje 3 miesięczną gwarancję.
Wymiana wyświetlacza iPhone X w SmartSerwis24, to usługa warta uwagi.

Dane katalogowe

Model iPhone X
Producent Apple
Usługa wymiana ekranu

Akcesoria

 • 70,00 zł Dostępne

  FexibleGlass 3D chroni telefon z każdej strony. Idealnie przylega, tworząc odporną na zarysowania, niewidoczną warstwę. Folia na tył i boki zmniejsza skutki uszkodzenia obudowy i ekranu. Pozwala na korzystanie z urządzenia bez obaw o przegrzanie czy zakłócenia zasięgu. Dostępne wersje - połyskująca i matowa - redukuje odciski palców i ślady zabrudzeń, a ...

  70,00 zł
  Dostępne
 • 45,00 zł Dostępne

  Trwałe z dobrym chwytem i eleganckie etui Clear Case firmy 3MK dedykowany do iPhone X. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału TPU, które zabezpieczy smartfona przed ewentualnymi pęknięciami oraz zarysowaniami. Przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD. Etui nie pozostawia luzów, jest idealnie dopasowane pod aparatem jak i złączem ...

  45,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Ocena

11-04-2018

Super

Profesjonalny i szybki serwis

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz recenzję