iPhone 6 wymiana ekranu

Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 6 na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i naprawę telefonu otrzymasz gwarancję.

Indeks:

Producent:

190,00 zł brutto

szt
  • Oryginał
  • Zamiennik

Dane katalogowe

Model iPhone 6
Usługa Wymiana ekranu
Producent Apple

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza iPhone 6

W telefonie iPhone 6 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Zbity wyświetlacz iPhone 6, pęknięta szybka uszkodzony moduł Wi-Fi, brak zasięgu, wymiana obudowy. To tylko niektóre naprawy w iPhone 6. Wymiana wyświetlacza w iPhone 6 nie musi być droga. Poniżej kilka praktycznych porad jak wymienić wyświetlacz w iPhone 6.

Jak wymienić wyświetlacz w iPhone 6?

Pamiętajcie, że samodzielna ingerencja pozbawia urządzenia gwarancji. Przygotowując się do wymiany wyświetlacza w iPhone 6, trzeba zadbać o odpowiednie miejsce pracy. Kiedy czyste i oświetlone miejsce zostanie przygotowane, czas zabrać się do pracy.

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 - początek

Pierwszym krokiem jest demontaż urządzenia. Za pomocą śrubokręta o rozmiarze T4 należy wykręcić dwie śruby przy wejściu na ładowarkę. Następnie plastikowym otwierakiem należy od dołu podważyć i wypiąć ekran, który nie jest przyklejony w żaden sposób do korpusu. Koniecznie pamiętajcie o komponentach, które znajdują się w górnej części iPhone 6, żeby ich nie uszkodzić przy wypinaniu wyświetlacza. Następnie należy odkręcić dwie śrubki przy metalowej osłonie i odpiąć zasilanie. Podobną osłoną zabezpieczone są taśmy od ekranu LCD, dotyku, a także plastikowe elementy czujnika światła i kamery, które również należy odkręcić. Kiedy już wszystkie taśmy zostały wyjęte, nasz ekran został odłączony od reszty korpusu. W górnej części również znajdują się elementy, które należy wypiąć: są to taśmy głośnika i kamery przedniej. Jak się okazuje, na tyle ekranu znajduje się specjalna osłona, która jest przykręcona. Trzeba ją odkręcić, a kolejnym kroku należy delikatnie odpiąć taśmę przycisku Home, tak by jej nie urwać.

{products:4139,4140,4141,4142}

Kiedy już wszystkie elementy zostały wypięte, można zabrać się do składania nowego wyświetlacza LCD w iPhone 6. Wszystkie części należy przenieść na nowy ekran w odwrotnej kolejności, niż wcześniej. Trzeba to jednak robić z najwyższą uwagą, gdyż montaż jest nieco trudniejszy od demontażu. Pamiętajcie też, że wszystkie śrubki w smartfonach marki iPhone są różnej długości i rozmiarów, dlatego nie można ich pomieszać. Wkręcenie nieodpowiedniej śrubki może spowodować uszkodzenie ekranu lub płyty głównej w iPhone. Kiedy płytka zabezpieczająca, wszystkie taśmy i osłonki zostaną wpięte i przykręcone, wyświetlacz należy nałożyć na resztę korpusu i delikatnie do siebie docisnąć i dokręcić dwie ostatnie śrubki. Wymiana wyświetlacza w iPhone 6 dobiegnie końca.

Jeśli wymiana wyświetlacza w iPhone 6 wydaje się wam zbyt trudna, nie warto ryzykować, lepiej oddać smartfon do serwisu SmartSerwis24. Profesjonaliści szybko, sprawnie i dokładnie wymienią uszkodzony wyświetlacz w iPhone 6, a także dostaniecie gwarancję na wykonaną usługę.


Naprawa i serwis pozostałych modeli Apple iPhone

Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Apple iPhone proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

Recenzje

Napisz recenzję

10 innych produktów w tej samej kategorii: