iPhone 7 wymiana szybki

Wymiany pękniętej szybki wyświetlacza w iPhone 7 dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt tego elementu ekranu oraz naprawy Twojego Apple.

Indeks: 7777100000044

Producent:

200,00 zł brutto

szt

Dane katalogowe

Model iPhone 7
Usługa Wymiana szybki
Producent Apple

Więcej informacji

Wymiana szybki iPhone 7

W smartfonie zostaje wymieniona tylko szybka, która nie wpływa na jakość obrazu i czułość dotyku. Element wymiany szybka nie posiada żadnej elektroniki. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

iPhone 7 wymiana szybki technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Iphone 7 wymiana szybki, można wymienić samodzielnie? Istnieje jednak ryzyko niepowodzenia i uszkodzenia smartfona. Czy warto spróbować? W podjęciu decyzji pomoże krótka instrukcja jak wymienić wyświetlacz.

Zanim zabierzecie się do samodzielnej naprawy wymiana szybki w iPhone 7, koniecznie trzeba przygotować:
  • czyste i dobrze oświetlone miejsce pracy
  • wyświetlacz iPhone 7
  • zestaw śrubokrętów (w tym śrubokręt Y 0,6) i przyssawka
Podobnie jak w iPhone 6, w iPhone 7 należy wykręcić dwie charakterystyczne śrubki, które znajdują się przy wejściu na ładowarkę. Następnie za pomocą plastikowego otwieraka trzeba podważyć ekran i delikatnie go odkleić od korpusu. Po oddzieleniu wyświetlacza należy odpiąć taśmę zasilania i wyświetlacza. By się do nich dostać, należy odkręcić śrubki w metalowej osłonie. W kolejnym kroku należy odkręcić śrubki w osłonie przy taśmie głośnika i tę również wypiąć. Na dole ekranu znajduje się przycisk home, który również należy delikatnie usunąć. Wystarczy odbezpieczyć metalową nakładkę zabezpieczoną czterema śrubami. Następnie trzeba odpiąć frontowy głośnik oraz taśmę, która łączy go z płytą główną. Ostatnim elementem demontażu jest zdjęcie metalowej ramki, znajdującej się na wyświetlaczu.

iPhone 7 wymiana szybki

Tak przygotowane elementy można już wmontować do iPhone 7. Wymieniając wyświetlacz w iPhone 7 wymieniamy szybkę. Wszystkie czynności z etapu demontażu należy wykonać w odwrotnej kolejności. Należy pamiętać, żeby nie pomylić śrubek. Każda z nich ma inną grubość i długość, a wkręcenie nieodpowiedniej może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej lub wyświetlacza LCD. Każda czynność powinna zostać wykonana z najwyższą dokładnością i uwagą, tak by ograniczyć ryzyko zniszczenia urządzenia. Kiedy już wyświetlacz jest już połączony z korpusem, należy nałożyć części na siebie i delikatnie docisnąć ekran. Nie można też zapomnieć o wkręceniu dwóch ostatnich śrubek. Iphone 7 wymiana szybki jest procesem złożonym, warto skorzystać z serwisu iPhone.

Recenzje

Ocena

26-08-2018

szybka

Panowie szybkę wymienili szybciej niż zakładałam, bardzo duży plus! Nie widać żeby cokolwiek było naprawiane, pełny profesjonalizm

Ocena

29-05-2018

Wymiana szybki

Polecam, szybko i tanio

Ocena

19-05-2018

ajfon

wszystko zrobione tak jak należy, polecam

Ocena

08-04-2018

Wyamiana Szybki iPhone

Fachowa robota, wymieniałem już dwa razy i jestem bardzo zadowolony.

Ocena

25-03-2018

szybka iphone 7

Bardzo dobra obsługa, usługa serwisowa wykonana sprawnie i profesjonalnie

Ocena

04-03-2018

szyba

Jestem zadowolony z naprawy. Polecam.

Ocena

03-02-2018

zbita szybka

jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, po wcześniejszym umówieniu się nie musiałam na długo rozstawać się z moim ukochanym Jabłuszkiem:)

Ocena

10-02-2017

serwis

Polecam serwis telefonów komórkowych. Naprawa trwała koło godziny.

Napisz recenzję

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane artykuły