Samsung Galaxy J5 16 wymiana ekranu

Potrzebujesz wymienić ekran w Samsungu Galaxy J5 16 na nowy? Tego typu naprawy powinno się wykonywać w profesjonalnych serwisach, które do naprawy telefonów wykorzystują wyłącznie sprawdzone i oryginalne części zamienne. Zależy Ci na szybkiej wymianie ekranu? Nasz serwis Samsung wymieni ekran dotykowy nawet w ciągu godziny. Każda usługa i montowane części są objęte gwarancją.

Indeks:

Producent:

270,00 zł brutto

szt
  • Oryginał

Dane katalogowe

Model Galaxy J5 2016
Usługa Wymiana ekranu
Producent Samsung

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J5 16

W telefonie Samsung Galaxy J5 16 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy J5 16 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

SmartSerwis24 - serwis smartfonów Samsung J5 2016, Wymiana stłuczonych wyświetlaczy i pękniętych szybek. Serwis telefonów zajmuje się także charczącymi głośnikami, niesprawnymi złączami USB, oraz ściąganiem blokad FRP.

Jak działa Samsung? - serwis Samsung J5 2016

Dopasowanie do klienta to najważniejszy czynnik na rynku smartfonów. Samsung celując w półkę klienta średnio budżetowego oferuje smartfonów z linii Galaxy J. Nie zawsze w takim telefonie możemy znaleźć podzespoły wysokiej jakości, nie zmienia to faktu, że takie modele też się psują i trafiają do serwisów Samsung.

Samsung Galaxy J5 2016 to telefon bardzo popularny na rynku. Niestety popularny nie tylko na rynku, ale również w serwisie. Co więcej, cena urządzenia robi swoje, jako produkt masowy telefon dość często ląduje w serwisie telefonów Samsung, firmie SmartSerwis24. Zgłoszenia nie zawsze dotyczą pęknięcia ekranu, zdarza się, że są to wypalenia ekranu. W przypadku modelu Samsung Galaxy J5 2016 wymiana wyświetlacza jest prostsza niż można sobie to wyobrazić. Serwis SmartSerwis24 w przypadku powierzchownego uszkodzenia szyby, bez uszkodzenia wyświetlacza może wymienić szybkę w telefonie Samsung Galaxy J5 2016.

Zalety urządzenia - serwis Samsung J5 2016

Po pierwsze w telefonie Samsung Galaxy J5 2016, pokrywa baterii oraz akumulator to elementy wymienne. Korzystając z serwisu telefonów GSM podczas wymiany LCD możecie skorzystać z całościowej obsługi w postaci wymiany baterii oraz klapki. W przypadku tak budżetowego telefonu nie ma mowy o elementach z ładowaniem bezprzewodowym. Po drugie, cała pokrywa ochraniająca wnętrze urządzenia jest demontowalna. Serwis telefonów Samsung J5 2016, wymieniając taki element szybko jest w stanie rozłożyć całe urządzenie.

Wymiana złącza USB - serwis Samsung J5 2016

Pod pokrywą serwis Samsung J5 2016 znajdziemy jednak płytę główną. Na niej widać w zasadzie wszystkie podzespoły, między innymi złącze ładowania. Oczywiście, dla serwisu Samsung J5 2016, naprawa takiego złącza USB bez konieczności wymiany całej płyty jest możliwa. Wymiana złącza microUsb przez serwis Samsung J5 2016 polega na wylutowaniu złącza z płyty. Po wyciągnięciu płyty głównej, widzimy jeszcze głośnik buzzer oraz gniazdo mini jack. Co więcej, w każdym serwisie smartfonów Samsung wymiana gniazda ładowania zostanie wykonana bardzo szybko i bez większych problemów.

Oczywiście serwisy smartfonów Samsung potrafią odblokować urządzenia z różnymi blokadami. Najpopularniejszą z nich jest blokada konta Google, zwana inaczej FRP. SmartSerwis24 jako serwis telefonów Samsung J5 2016 może odblokować urządzenia Samsung.

Naprawa i serwis pozostałych modeli Samsung

Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą lub serwisem innych modeli Samsung Galaxy proponujemy naprawy telefonów tej marki według niżej podanych odnośników:

serwis Samsung Galaxy J3 2016, to najlepszy serwis w Polsce!
naprawa Samsung J3 2017 - tylko SmartSerwis24 poda ofertę!
serwis i naprawa Samsung Galaxy J5, SmartSerwis24 da radę!
naprawa i serwis Samsung Galaxy J5 2016, to najlepszy serwis ever forever!
naprawa i serwis Samsung J5 2017, zajmiemy się tym!
serwis Samsung J7 2016, SmartSerwis24 zagwarantuje najniższą cenę!
serwis i naprawa Samsung J7 2017 - tylko SmartSerwis24 da pewność sprawnej naprawy!

Recenzje

Napisz recenzję

8 innych produktów w tej samej kategorii: