Bezpłatny transport uszkodzonych telefonów do serwisu dla każdego klienta

Korzystając z usług serwisów pogwarancyjnych, zawsze musimy spodziewać się kosztów. Nie da się ukryć, że tego typu naprawy, oprócz opłaty za części, będą wiązać się z dodatkowym kosztem w postaci opłat za przesyłki. Każda firma, oferując takie usługi oraz dostawę paczki stara się, aby znaleźć usługi transportowe gwarantujące dostarczenie przesyłki na dzień następny w dniu wysłania przesyłki. Dzięki temu oszczędzasz czas, kiedy następnego dnia w serwisie telefonów komórkowych naszym telefonem zajmą się już specjaliści. Dodatkowe koszty transportu potrafią często radykalnie zmienić cenę zamówionej usługi, dlatego nasza firma od dziś postanowiła zaoferować wszystkim klientom korzystającym z naszego serwisu telefonów w Chorzowie bezpłatny transport. Zobacz co zrobić, aby skorzystać z naszej promocji.

Paczkomaty InPost - bezpłatne wysyłki telefonów w obydwie strony

Chcemy, aby zasady naszej nowej promocji były bardzo proste i przejrzyste. Każda usługa serwisowa przekraczająca 2500 zł jest bezpłatna (za pośrednictwem paczkomatów InPost). Powoduje to automatyczne uruchomienie naszej promocji, bez doliczania kosztów transportu kuriera. Warto dodać, że każda taka przesyłka jest oczywiście ubezpieczona, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się martwić o utratę lub uszkodzenie sprzętu podczas transportu. Zaznaczamy, że przesyłany telefon powinien zostać zabezpieczony na czas transportu, aby dodatkowo zamortyzować urządzenie. Po złożeniu zamówienia na usługę warto pamiętać, że warunkiem skorzystania z naszej promocji jest płatność on-line zrealizowana na naszej stronie. Gdy działania te zostaną podjęte, możliwa jest swobodna wysyłka telefonu do naszego serwisu. Zachęcamy do skorzystania z linku szybkich zwrotów, który automatycznie zostanie wysłany po złożonym zamówieniu.

Bezpłatny transport do paczkomatu

Spełniając powyższe warunki, każdy klient może mieć pewność, że nic nie zapłaci za przesyłkę do naszego serwisu telefonów w Chorzowie. W tym miejscu pragniemy poinformować, że z promocji wyłączone są dwie usługi. Jest to diagnoza urządzenia i diagnoza telefonu po zalaniu – realizowana w przypadku, gdy nie znamy przyczyny usterki urządzenia. Nasza oferta skierowana jest do klientów z całej Polski. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu użytkowników, dla których obniżenie kosztów naprawy jest atrakcyjnym czynnikiem, zachęcającym do skorzystania z internetowego serwisu telefonów.

Przesyłki do serwisu telefonów w Chorzowie

Bezpłatny transport w naszym serwisie to kolejny czynnik wyróżniający nas na tle konkurencji. Nie wszystkie serwisy telefonów oferują tego typu usługi. Nie są one udzielane w serwisie producenta, a klienci wykonujący pogwarancyjne najpopularniejsze naprawy telefonu, zmuszeni są – oprócz kosztów transportu – uiścić koszt usługi i części użyte do reparacji urządzenia. Idąc tym tokiem postanowiliśmy pokazać, że można zaoferować klientowi darmowy transport bez dodatkowych kosztów za usługi. Nasze doświadczenia pokazują, że warto słuchać klientów. Usługa darmowych przesyłek była jedną z takich odpowiedzi na propozycje naszych klientów. Wprowadzanie tego typu ulepszeń, pozwala nam utrzymywać pozytywne relacje i budować wartość naszej marki na podstawie zaufania. Dzięki naszemu przewoźnikowi możemy mieć również pewność, że naprawiony telefon znacznie szybciej dojeżdża do paczkomatu (już 1-ego dnia po wysyłce) – to wszystko bez dodatkowych kosztów!