Gdzie znajdziemy serwis telefonów Realme?

Nadeszły trudne czasy dla wszystkich. W okresie pandemii cierpią wszystkie gospodarki, ponieważ możliwość działań z klientami jest zamknięta lub mocno ograniczona. Nie da się ukryć, że obecny czas nie jest dobrym pomysłem na sprzedaż czegokolwiek. Zupełnie inaczej myśli chińska marka Realme, która właśnie weszła na Polski rynek, oferując klientom nowe smartfony. Tam, gdzie nowości, pojawia się również przedsprzedażowa obsługa produktu. W przypadku telefonów Realme – autoryzowanym serwisem telefonów zajmie się firma SBE, znana z wielu innych autoryzacji rynkowych produktów.

Serwis telefonów komórkowych Realme

Producent telefonów Realme postanowił rozszerzyć swoją gałąź sprzedaży o polski rynek nawet w czasie panującego koronowirusa. Z jednej strony staramy się zrozumieć producenta, zaś z drugiej ciężko sobie wyobrazić obecną sprzedaż i naprawy telefonów w serwisie Realme. Jeśli już zdarzy się awaria w nowym telefonie, wystarczy odesłać urządzenie bezpośrednio do serwisu telefonów Realme w Piasecznie. To właśnie firmie SBE przypadł zaszczyt obsługi wszystkich produktów tej marki. W obecnych czasach nie polecamy bezpośrednich reklamacji u sprzedawcy. Wszyscy musimy dbać o bezpieczeństwo, a to zapewni nam jedynie obsługa door-to-door. To wszystko oznacza, że do gry o polskich konsumentów wkracza kolejna marka - Realme, której właścicielem jest koncern BBK Electronics. Inne marki tego koncernu niektórzy mieli okazję już poznać, są to np. Oppo, Vivo i po części OnePlus. Mamy nadzieję jednak, że nowe Realme znajdzie swoją grupę odbiorców na polskim rynku.

Pogwarancyjny serwis telefonów Realme

SmartSerwis24 również podejmie się naprawy telefonów Realme. Staramy się oferować klientom wszystkie usługi, zapewniając przy tym jakość wykonania, pewność naszych działań oraz profesjonalizm. Na ten moment marka Realme, oferuje klientom tylko 3 modele smartfonów. Są już dostępne w sprzedaży. Chwilkę potrwa, zanim pierwsze kupione przez klientów telefony trafią do serwisu telefonów Relame (niezależnie od powodu). Nie zmienia to faktu, że wszyscy musimy być gotowi na pierwsze zgłoszenia. Niestety nie ułatwia nam to pandemia koronawirusa, która może zmienić sytuacje wielu firm, w tym również producenta Realme. Czy tak będzie? Odpowiedź na to pytanie poznamy niedługo. Miejmy nadzieje, że żaden z klientów (niezależnie od marki) w tych trudnych czasach nie będzie musiał korzystać z obsługi serwisu telefonów. I nie mówmy tutaj tylko i wyłącznie o naprawach pogwarancyjnych, a również o zgłoszeniach do serwisów gwarancyjnych, które codziennie borykają się z naprawami popularnych telefonów. Obserwujcie nasz blog, Facebooka oraz stronę internetową, gdzie będziemy umieszczać wszelkie newsy dotyczące nowych technologii.