Ile kosztuje wymiana szybki z wyświetlaczem do telefonu Samsung Galaxy M21?

Z koniecznością naprawy smartfona zetknęła się większość użytkowników tych wielofunkcyjnych urządzeń. Nowoczesna elektronika nie oszczędza swoich właścicieli i potrafi zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Niesprawny telefon, w zależności od rodzaju usterki lub czasu, jaki minął od wypadku, powinien jak najszybciej trafić do naprawy. Pytanie, czy zdecydujemy się przeprowadzić naprawę bezpośrednio w serwisie, czy mimo wszystko samodzielnie wykonamy reparację takiego uszkodzenia? Decydując się na samodzielną naprawę, musimy przygotować się do niej w każdym calu, kupując odpowiednie części.

Wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy M21

Przed dokonaniem zakupu nowej części, warto rozejrzeć się za taką, która będzie cechować się jak najlepszą jakością. Zapytacie dlaczego? Otóż nowe ekrany bardzo często możemy kupić w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to wyświetlacz i ramka, gdzie nie musimy rozklejać całego elementu, aby finalnie wykonać naprawę. Innym przypadkiem będzie oczywiście sam ekran, który niestety wymaga wklejania, a to finalnie utrudnia przeprowadzenie całościowej naprawy. Patrząc na wyświetlacze do Samsunga Galaxy M21 zdecydowanie polecamy zakup całości wraz z ramką. Umożliwi to szybkie przeprowadzenie naprawy, ponieważ będzie ona polegała na przełożeniu wszystkich podzespołów. Przy okazji wymiany szybki z wyświetlaczem Samsung M21 możemy również dokonać wymiany baterii. Będzie to o tyle prostsze, że nie będziemy musieli odklejać starego akumulatora. Kupując nowy ekran, powinniśmy otrzymać również dodatkowe sklejki, które naklejamy na kwadratową część całego korpusu. Warto zwrócić uwagę, że nowy ekran do modelu Galaxy M21 to istna kopia naszego starego urządzenia.

Czy samodzielna wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy M21 będzie skomplikowana?

W sytuacji gdy zakupimy wyświetlacz bezpośrednio z ramką, nie powinniśmy napotkać problemów przy naprawie naszego telefonu. Wystarczy, że wszystkie elementy krok po kroku przenieśmy na nowy moduł. Działanie wykonujemy analogicznie od momentu całkowitego demontażu urządzenia. Co więcej, należy zwrócić uwagę, że model Galaxy M21 to wersja budżetowa, w której producent nie zastosował „skomplikowanych” modułów lub innych podzespołów.

wymiana wyświetlacza Smausng Galaxy M21

Nowy wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy M21

Wyświetlacz do M21 posiada już moduł wibracji oraz dodatkowe taśmy, które są zamontowane na stałe. Zwróćmy uwagę, że spory akumulator (6000 mAh) oddziela płytę główną od płytki sub. Oznacza to, że przy całej naprawie będziemy mieli zaledwie kilka elementów do przełożenia ze starego pękniętego ekranu na nowy wyświetlacz do naszego Samsunga. Przebieg całej naprawy nie powinien być trudny, co więcej taka naprawa możliwa jest do wykonania samodzielnie, w domowych warunkach mając również niewiele narzędzi. Kupując odseparowany wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy M21, możecie spodziewać się większych trudności i co najgorsze kosztów, ponieważ przy wklejaniu wyświetlacza do starej ramki może dojść do uszkodzenia nowo zakupionego modułu ekranu. Niewielu klientów również wie, że wklejając wyświetlacz samodzielnie, bardzo często możemy zostawić „tłuste” ślady na zewnętrznej części ekranu. Korzystając z gotowego ekranu z ramką, ryzyko uszkodzenia ekranu w zasadzie nie istnieje. Całość jest już fabrycznie sklejona przez producenta.

Powiązane produkty