Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w smartfonie Samsung Galaxy A51?

Uszkadzając mechanicznie ekran naszego smartfona, każdy z klientów zadaje sobie proste pytanie. Ile będzie kosztować wymiana ekranu w moim smartfonie? Zamiast pytać, warto poszukać takiej odpowiedzi w sieci, która jest ogromną kopalnią wiedzy dla wszystkich posiadaczy smartfonów. Dotyczy to nie tylko starszych modeli, ale również tych najnowszych, czego przykładem może być wymiana ekranu w Samsung Galaxy A51, czyli nowym średniaku koreańskiej firmy Samsung. Jeśli już szukasz informacji o kosztach usługi serwisowej to zapewne musisz wykonać odpłatną naprawę takiego urządzenia. Najczęstszym uszkodzeniem w tego typu smartfonach jest pęknięty ekran dotykowy, czego pewnie miałeś okazję doświadczyć. Patrząc na nowe smartfony, możemy się spodziewać nowych wyzwań w postaci zgłoszeń do serwisu z prośbą o odpłatną wymianę ekranu. Będzie to dotyczyć nie tylko droższych urządzeń, ale również tych budżetowych, które z pewnością będziemy mieli okazję naprawiać w serwisach telefonów komórkowych.

Wymiana szybki z wyświetlaczem w smartfonie Samsung Galaxy A51

Naprawa tej części to wymiana całego modułu, analogicznie do innych modeli Samsung. Większość producentów nie rozmienia się na drobne. Nie inaczej jest w przypadku wymiany ekranu w modelu Samsung Galaxy A51. Kupując na rynku serwisowym taką część, otrzymujemy połączenie wyświetlacza wraz z korpusem. Tak samo będzie wyglądać naprawa z wymianą części w każdym serwisie telefonów komórkowych, który używa oryginalnych podzespołów. Zastanawiasz się z pewnością, ile kosztuje taka część z usługą wymiany? W naszym serwisie telefonów komórkowych za wymianę ekranu w telefonie Samsung Galaxy A51 zapłacisz jedynie 400 zł. W tej cenie możesz być pewny, że otrzymasz pełną usługę wymiany na nową część. Nasz serwis, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zaufaniu klientów, umożliwia również bezpłatny transport do naszego serwisu telefonów komórkowych w Chorzowie. Wymieniając wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A51, dodatkowo otrzymasz także inne nowe podzespoły. Są one bowiem „przyklejone” do korpusu z wyświetlaczem. Mowa o głośniku rozmów oraz module wibracji. Rozwiązanie to powoduje, że każdy klient, przy okazji serwisu ekranu, otrzymuje nowe, wyżej wymienione elementy.

wymiana szybki i wyświetlacza Samsung A51

Jak wygląda naprawa Galaxy A51

Czy tego typu naprawa jest trudna? Generalnie, jest ona łudząco podobna do wymiany wyświetlacza w modelu Galaxy A50, czyli starszym bracie A51 firmy Samsung. Nie można powiedzieć, że coś jest proste jeśli dotyczy naprawy telefonów, szczególnie smartfonów. Każda naprawa niesie za sobą ryzyko uszkodzenia przeróżnych elementów np. baterii, którą nie tak łatwo odkleić od całego korpusu. Wielu klientów nie podejmuje się takich napraw, nie tylko ze względu na stopień trudności, ale również ze względu na czas i, oczywiście, chęć posiadania gwarancji, o której nasz serwis telefonów komórkowych w Chorzowie nie zapomina. Wykonując naprawę lub inną usługę serwisową zapewniamy Ci gwarancję zarówno na część, jak i na usługę na wysokim poziomie. Gdybyś jednak obawiał się, że Twój telefon może ponownie odwiedzić nasze progi, polecamy Ci zabezpieczenie urządzenia szkłem hartowanym. Jest to pewna forma ochrony, która pozwala uniknąć uszkodzenia smartfona, a co za tym idzie, wielu kosztów. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z takiej ochrony od razu po skorzystaniu z usługi, jaką jest wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A51.

Powiązane produkty