Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie?

Większość z nas nie wyobraża już sobie życia bez smartfonów. Niestety, urządzenia tego typu są bardzo delikatne. Jeśli telefon wypadnie z ręki lub zostanie czymś przygnieciony, najpewniej dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza. Choć akcesoria, takie jak szkło hartowane i pokrowce mogą pomóc nam zabezpieczyć telefon, to niestety nic nie zagwarantuje nam pełnej ochrony. Jeśli, pomimo dodatkowego wsparcia, ostatecznie dojdzie do uszkodzenia, pozostaje nam wymiana wyświetlacza lub zakup nowego telefonu. Wymiana wyświetlacza jest jednak zazwyczaj korzystniejsza.

Wymiana wyświetlacza z baterią

Zdecydowanie najczęstszą przyczyną oddawania telefonów do naprawy są uszkodzenia mechaniczne, które powstały przez upadek lub zgniecenie urządzenia. Warto zaznaczyć, że wymieniając wyświetlacz, klient może liczyć również na wymianę baterii. U poszczególnych producentów jak Huawei, w niektórych modelach możemy zyskać dodatkowe części takie jak bateria, głośnik i ramka. Ten przywilej dotyczy tylko oryginalnych wyświetlaczy. Przy wyborze części zamiennych nie możemy spodziewać się dodatkowych części, ale możemy skorzystać z odpłatnej wymiany baterii. Usługa będzie znacząca tańsza, ponieważ nie będzie konieczności ponownego otwarcia smartfona. Cena dwóch usług jest o wiele korzystniejsza, a szansa na ponowną wizytę w serwisie znacząco spada.

wymiana ekranu i baterii w Huawei

Wymiana wyświetlacza w serwisie telefonów

Niezależnie od tego, czy wyświetlacz uszkodził się od upadku z dużej wysokości, czy też pękł pod wpływem zgniecenia, najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie telefonu do naprawy w profesjonalnym serwisie telefonów, który na co dzień zajmuje się tego typu usterkami. Wymiana ekranu przez wykwalifikowane serwisy sprawi, że telefon będzie działać dokładnie tak jak przed uszkodzeniem. To pozwoli Ci też na uniknięcie dodatkowych kosztów. Rekomendujemy wymianę ekranu w SmartSerwis24, w którym doświadczeni technicy podejmą decyzję czy konieczna będzie kompleksowa re-fabrykacja, czy też częściowa. Celem jest przywrócenie takich parametrów i właściwości używanemu urządzeniu, aby wyświetlacz wyglądał jak nowy.

wymiana ekranu w serwisie Huawei

Ile trwa wymiana wyświetlacza

Wszystkie naprawy telefonów wymagają dużej dokładności. To sprawia, że w naszym serwisie stosujemy dokładne procedury. Wymiana wyświetlacza rozpoczyna się od rejestracji urządzenia w systemie. Następnie osoba odpowiedzialna za naprawę telefonu demontuje uszkodzony element, aby zastąpić go nowym. Na końcu telefon przechodzi dokładne testy, które pozwalają na sprawdzenie, czy sprzęt jest w pełni sprawny. Tak sprawdzone urządzenie trafia do klienta. Dbamy o to, aby czas obsługi serwisowej był jak najkrótszy. W wielu przypadkach wymiana ekranu zajmie tylko kilka godzin. Jeśli jednak chcesz dokładnie wiedzieć, ile zajmie wymiana wyświetlacza w Twoim smartfonie, skontaktuj się z nami i potwierdź dostępność części na stanie.

Samodzielna wymiana wyświetlacza w domu

Zastanawiasz się, czy samodzielna wymiana wyświetlacza jest możliwa? Jeśli znasz się na budowie telefonu i posiadasz odpowiednie urządzenia oraz akcesoria do wykonania tego typu naprawy, możesz wymienić wyświetlacz w domu. Warto jednak pamiętać o tym, że jest to dość czasochłonne zadanie. W dodatku, w prosty sposób, możemy uszkodzić nowy wyświetlacz i narazić się na dodatkowe koszty. Nieumiejętne ułożenie kleju może sprawić też, że ubrudzimy nim nowy ekran. Ponadto trzeba pamiętać o tym, że w niektórych modelach smartfonów ekran i wyświetlacz są fabrycznie zmontowane na całej powierzchni, co uniemożliwia rozdzielenie ich. W takich sytuacjach oferujemy wymianę ekranu wraz z wyświetlaczem. Dlatego jeśli nie czujesz się na siłach, powierz swój telefon doświadczonym serwisantom w serwisie telefonów.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie

Koszt wymiany ekranu będzie różnił się w zależności od posiadanego modelu. Cenę możesz sprawdzić poprzez skorzystanie z wyszukiwarki u góry tej strony (patrz: lupka). Możesz też zadzwonić do nas lub przesłać wiadomość z zapytaniem o wycenę. Jeśli zdecydujesz się na zakup usługi wymiany ekranu w naszym sklepie internetowym, w cenie otrzymasz darmową, ubezpieczoną przesyłkę do paczkomatu w obie strony. Podana na stronie cena dotyczy więc kompleksowej usługi wymiany ekranu w wybranym modelu telefonu. Zawiera też cenę potrzebnych części, więc nie musisz martwić się o dodatkowe koszty.

Powiązane produkty