Jak wygląda wymiana szybki i wyświetlacza w Samsungu Galaxy S20?

Szklane smartfony coraz częściej zyskują spore zainteresowanie wśród klientów. Niestety, często narażamy takie telefony na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą zaszkodzić nie tylko naszemu ekranowi dotykowemu, ale również innym elementom np. ramce. Na szczęście, kompleksowy proces wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 sprawia, że nasz telefon zostaje nie tylko naprawiony, ale również odświeżony, dzięki nowej ramce. Proces wymiany takiego ekranu jest bardzo prosty. Zacznijmy od tego, że każdy telefon po przejściu etapu rejestracji trafia do technika. Bez zbędnej zwłoki, nasz specjalista od razu zabiera się za demontaż pokrywy baterii (ewentualnie wyświetlacza, jeśli montowany jest od góry). Do takich czynności używamy separatora, którego płyta grzewcza umożliwia nam zmiękczenie kleju, znajdującego się na ramkach korpusu. Ta czynność w połączeniu z ciepłem i przy użyciu cienkich otwieraków lub openerów pozwala nam na swobodny demontaż klapki baterii. Po otworzeniu każdego urządzenia, przychodzi czas na wyciągnięcie wszystkich elementów, które później będziemy musieli przełożyć bezpośrednio do drugiego modułu wyświetlacza wraz z ramką. Używając plastikowego openera, pęsety oraz odpowiedniego śrubokręta powoli demontujemy każdy element, odkładając go na bok. Przekładanie podzespołów dla naszych techników to chleb powszedni. Dlatego tego typu naprawy wykonujemy szybko, sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie. Po przełożeniu wszystkich elementów, nastaje czas na złożenie telefonu. Ten zabieg kończy naprawę urządzenia. Przyklejenie klapki baterii w telefonie Samsung Galaxy S20 to już tylko formalność. Używając do tego oryginalnej uszczelki klejącej, mamy pewność, że smartfon nie będzie się rozklejał.

wymiana szybki i wyświetlacza Samusng Galaxy S20

Zakończenie naprawy Samsung S20

Po złożeniu telefonu i zmontowaniu go z całością, zaczynamy sprawdzać i testować. Warto pamiętać, że nie ingerujemy w dane naszych klientów więc żaden klient przy wymianie szybki i wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S20 nie straci swoich zdjęć, plików, kontaktów lub innych zapisanych dokumentów. Po pełnym sprawdzeniu telefonu zabezpieczamy go, przygotowując tym samym do transportu. Wysyłamy naprawiony telefon do klienta zgodnie z danymi podanymi podczas rejestracji. Oczywiście każdy naprawiony przez nas telefon otrzymuje gwarancję.

Naprawa wysyłkowa

Zakupienie usługi w naszym sklepie SmartSerwis24, gwarantuje naprawę Twojego telefonu w przeciągu godziny od otrzymania i rejestracji urządzenia. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą ekranu dotykowego? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie w trakcie reparacji, a także w doborze akcesoriów. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona folie i szkła, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza.

Powiązane produkty