Najpopularniejsze naprawy telefonów w naszym serwisie

Naprawą telefonów nasi technicy serwisowi zajmują się na co dzień, a z usterkami takimi jak uszkodzone wyświetlacze i pęknięte szybki spotykamy się od kilku do kilkunastu razy dziennie. Dlatego też pracują u nas wyłącznie profesjonaliści, którzy bez przerwy rozwijają swoje umiejętności i poszerzają wiedzę związaną z naprawami telefonów. Serwis został wyposażony w profesjonalne i zaawansowane urządzenia serwisowe, które są niezbędne przy wykonywaniu różnego rodzaju napraw telefonów. Dzięki temu bez większego problemu wymienimy baterię w telefonie, zamontujemy nowe złącze USB i naprawimy uszkodzony głośnik lub niedziałający mikrofon. W SmartSerwis24 rozwiązujemy też usterki związane z nieprawidłowym działaniem oprogramowania. Zajmujemy się także ściąganiem blokad kont Google i Xiaomi w przypadku, kiedy zapomnisz danych lub zakupisz używany telefon.

Wymiana baterii i diagnoza

Serwis zajmuje się wieloma różnymi rodzajami napraw telefonów, które mają za zadanie przywrócić Twój telefon do stanu sprzed awarii. Zajmujemy się wymianą zbitych wyświetlaczy i pękniętych szybek. W serwisie naprawiamy też głośniki, mikrofony i moduły wibracji. Rozwiązujemy też problemy związane z nieprawidłowym działaniem oprogramowania. Usuwamy ponadto usterki związane ze złączem ładowania, złączem HF oraz innych niedziałających modułów. W razie potrzeby wymienimy aparat, złącze SIM lub całą obudowę. Diagnozujemy też telefony po zalaniu. Najłatwiejszą metodą na skorzystanie z usług będzie zapoznanie się z naszym sklepem internetowym, w którym znajdują się wszystkie popularne usługi serwisowe. Serwis telefonów może wykonać też diagnozę, na podstawie której będzie mógł przygotować pełen kosztorys naprawy.

Napraw telefon bez konieczności wizyt w serwisie, wysyłając go darmowym paczkomatem

Smartfony to urządzenia, które są przez nas bardzo mocno eksploatowane, zaś z naprawą telefonów zetknęła się większość z nas. Wykorzystujemy je w wielu różnych sytuacjach w ciągu dnia. To sprawia, że są bardzo narażone na różne usterki. Najczęściej są to upadek lub przygniecenie, które prowadzą do uszkodzenia wyświetlacza lub zbicia szybki. Częste użytkowanie może prowadzić też do uszkodzenia złącza ładowania lub zmniejszenia wydajności baterii. Właściciele smartfonów zgłaszają się też z niedziałającymi głośnikami i mikrofonami. Jeśli Twój telefon zmaga się z takimi usterkami, będziesz potrzebować pomocy specjalistów. Nasz serwis naprawi Twojego smartfona, i pomoże Ci rozwiązać problemy związane z niemalże każdą usterką. 

Wykwalifikowani technicy naprawią telefon w przeciągu 55 minut

Nasz wykwalifikowany zespół chętnie podejmie się usunięcia każdej awarii, która może pojawić się w Twoim telefonie. Serwis telefonów to też najlepsze miejsce do przeprowadzenia profesjonalnej diagnozy smartfona. Jeśli wiesz jakiego rodzaju naprawy potrzebuje Twoje urządzenie, możesz skorzystać z naszego sklepu internetowego. Kupując usługę serwisową, otrzymasz gratis paczkomat w obie strony. Technicy zajmą się Twoim urządzeniem i zadbają o to, aby naprawa przebiegła tak szybko, jak to możliwe. Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć w przeciągu 55 minut, jeżeli odwiedzą Państwo nasz serwis stacjonarny.

ekrpesowa naprawa telefonów

Zachęcamy do skorzystania z usług naprawy telefonów dostępnych w ofercie naszego sklepu online. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie wszystkich usług. Jeśli skorzystasz z usług dostępnych na stronie naszego sklepu internetowego, otrzymasz bezpłatną przesyłkę paczkomatu w obie strony. Po odebraniu przesyłki, nasz serwis zarejestruje Twoje urządzenie i przystąpi do naprawy telefonu. Po wykonaniu usług serwisowych telefon zostanie dokładnie sprawdzony przez naszych techników serwisowych. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz w pełni sprawnego smartfona. Po zakończeniu prac serwisowych telefon zostanie od razu odesłany do klienta lub poproszony o odbiór w naszym salonie.

Serwis zajmuje się naprawą telefonów większości dostępnych na rynku marek

Nasza oferta serwisowa składa się nie tylko z popularnych usług. Do naprawy telefonów marki iPhone podejdziemy całkowicie inaczej, niż naprawiając Xiaomi. Każdy producent ma swoją technologię. Nasi technicy bardzo dobrze zapoznali się z technologią większości producentów. Wiedza na temat napraw telefonów dała nam znaczącą przewagę nad konkurencją. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy współczynnik telefonów oddawanych na gwarancję jest bardzo niski. Zdarzają się klienci, którzy zgłaszają do naprawy smartfony popularnych marek, których usterki są najczęściej wynikiem wadliwych elementów zamiennych. Wybór wyświetlaczy czy innych podzespołów zostawiamy do wyboru naszym klientom, przy czym zawsze rekomendujemy części oryginalne, pochodzące od pewnych dostawców. Rynek części zamiennych jest bardzo duży tak jak zakres cen.  

naprawa telefonów wszytkich marek

Powiązane produkty