Samsung Galaxy A71 uszkodzony wyświetlacz - ile kosztuje wymiana?

W ostatnim czasie portfolio smartfonów koreańskiego giganta dość mocno zmalało. Producent usunął rodzinę Galaxy J, dostrzegając potrzeby klientów oraz wielkich zmian w segmencie średniaków. Jak przystało na Samsunga, większość smartfonów ze średniej półki cenowej, oprócz nowej specyfikacji, w zasadzie nie różni się od siebie wyglądem, co znacząco ułatwia naprawy telefonów. Spójrzmy na to na przykładzie modelu Samsung Galaxy A71: wymiana szybki z ekranem wygląda identycznie, jak w przypadku modelu Galaxy A70.

Czy podobnie będą wyglądać ceny napraw, a konkretnie wymiana szybki z wyświetlaczem w telefonie Samsung Galaxy A71?

Zanim odpowiemy na to pytanie, warto zauważyć, że większość modeli z rodziny Galaxy A, oprócz modułu wyświetlacza, w zanadrzu mają osobną ramkę oraz pokrywę baterii. Są to elementy najczęściej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Na początku skupmy się na cenie wymiany szybki z wyświetlaczem w telefonie Samsung Galaxy A71. Jest to oczywiście naprawa z użyciem całego modułu wraz z ekranem oraz korpusem, na którym, oprócz „wytłoczek” na resztę elementów, znajdziemy także fabrycznie zamontowany głośnik oraz moduł wibracji. Jest to dodatek, który w przypadku oryginalnego wyświetlacza umieszczono w całym module. Niezwykle ważnym aspektem jest informacja, że powinniśmy korzystać z oryginalnych części. Znajdziesz je w naszej ofercie wymiany wyświetlacza Samsung Galaxy A71. Naprawa przeprowadzana tylko i wyłącznie, przy wykorzystaniu oryginalnych części zapewni solidność, trwałość oraz jakość, której doświadczyłeś od razu po zakupie urządzenia.

wymiana wyświetlacza A71

Ile kosztuje wymiana szybki z wyświetlaczem Samsung Galaxy A71

W naszym serwisie telefonów za wymianę ekranu w telefonie Samsung Galaxy A71 zapłacisz 520 zł. W tej cenie otrzymasz nie tylko usługę z oryginalną częścią, ale również darmowy transport do naszego serwisu, o czym pisaliśmy jakiś czas temu na naszym blogu. Wykonanie naprawy jest, z pewnością, tańszym rozwiązaniem niż kupno nowego telefonu. Spójrz na to z innej strony. Każde uszkodzenie to koszt – nie ma znaczenia czy uszkodzisz ekran, pokrywę czy inne elementy. Często doprowadzenie zniszczonego sprzętu do stanu używalności wiąże się z chęcią odzyskania danych, które masz zapisane w telefonie. Niestety, mimo zachęcania klientów naszego stacjonarnego serwisu telefonów w Chorzowie do wykonania kopii zapasowej, ciągle słyszymy prośby o szczególną ostrożność w kwestiach danych w czasie wykonywania napraw. O ile przy wymianie ekranu w telefonie Samsung Galaxy A71 jest to możliwe, to już w przypadku uszkodzenia płyty głównej trzeba liczyć się z komplikacjami. Miejmy nadzieję, że urządzenia Galaxy A71 nie będą musiały trafiać na stoły naszych techników w serwisie telefonów Samsung.

Ile kosztuje wymiana pokrywy baterii Galaxy A71

To jeden z kolejnych elementów, który najczęściej widujemy uszkodzony mechanicznie. Na szczęście w tym przypadku usunięcie uszkodzenia nie jest już tak drogie, jak w przypadku wymiany wyświetlacza w tym modelu. Wymiana klapki baterii to usługa, którą wykonujemy znacznie częściej. Dla większości klientów usunięcie pęknięcia na pokrywie baterii jest bardziej symboliczne. Pęknięta pokrywa baterii faktycznie szpeci urządzenie, ale nie dyskwalifikuje smartfona z użytkowania, chyba, że z klapki baterii sypie się szkło, które może nam przeszkadzać w życiu codziennym. Przejdźmy jednak do sedna. Naprawa, a w zasadzie wymiana pokrywy baterii w telefonie Samsung Galaxy A71 to koszt 190 zł. W tej cenie otrzymasz od nas nie tylko koszt części, ale również usługę i darmowe przesyłki. Wygląda to dokładnie tak samo, jak w przypadku wymiany wyświetlacza w modelu A71. Po każdej naprawie w naszym serwisie telefonów komórkowych Samsung, otrzymasz gwarancje na wykonaną usługę wraz z oryginalną częścią. Jest to ważna informacja, ponieważ nieprawidłowo wykonane sklejenie powoduje, że pokrywa może odstawać lub źle przylegać. W naszym serwisie telefonów komórkowych takie sytuacje się nie zdarzają, ponieważ przywiązujemy uwagę do każdej naprawy.

Powiązane produkty