Samsung Galaxy Note 10 Lite. Ile kosztuje wymiana szybki z wyświetlaczem?

Rodzina telefonów Samsung Galaxy Note niejedno już przeszła. Większość smartfonów była udana, do momentu pechowej i wybuchającej 7. Dziś dla firmy Samsung to już przeszłość, zwłaszcza, że najnowsze odsłony smartfonów Galaxy Note cieszą się nie tylko uznaniem, ale i również dobrą opinią wielu klientów oraz serwisantów zajmujących się naprawami telefonów. Jeśli mowa o naprawach, to najczęściej słyszymy o uszkodzeniu mechanicznym ekranu. Właśnie dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam nową usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Wymiana wyświetlacza i szybki w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite

Naprawy z wymianą "karoserii" smartfona zawsze przynoszą odświeżenie całości. W przypadku większości usług związanych z wymianą ekranu w telefonach Samsung, producent oferuje nam nie tylko ekran. Wraz z nim otrzymujemy nową ramkę, co po zakończeniu usługi daje nam w zasadzie „nowe urządzenie”. Nie inaczej jest w przypadku wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite. W tym nowym modelu producent postanowił kontynuować dotychczasowy sposób napraw, oferując przy wymianie ekranu jeszcze kilka stałych elementów (głośnik oraz moduł wibracji). Oczywiście pamiętajcie, że w zależności od dostępności modułów na rynku ich "wewnętrzne" wyposażenie może się różnić od tych znajdujących się w serwisie. Nie przekłada się to jednak na cenę (chyba że wymieniamy sam ekran bez ramki), bo i tak płacimy za całość. Producent na „polskim rynku” nie oferuje rozklejania ekranu od ramki – nie oznacza to jednak, że takich ekranów nie ma. Pamiętajcie, że ich pochodzenie może być półoficjalne, co przekłada się zarówno na cenę, jak również na jakość produktu. A skoro jesteśmy już przy cenie, z pewnością zastanawiacie się, ile kosztuje wymiana ekranu Samsung Galaxy Note 10 Lite? W naszym serwisie za całą usługę zapłacicie 780 zł bez kosztów transportu, ponieważ specjalnie dla Was bierzemy te koszty na siebie. W tej cenie otrzymujecie nowy, oryginalny ekran (zabezpieczony w pudełku Service Pack) oraz usługę wymiany w naszym serwisie telefonów Samsung w Chorzowie. Oczywiście to nie wszystko. Już na tym etapie warto, abyście pamiętali o zabezpieczeniu swojego "odświeżonego" smartfona. Proponujemy po wymianie ekranu zabezpieczyć ekran szkłem hartowanym, które przyda się każdemu, kto właśnie zainwestował swoje pieniądze w naprawę telefonu Samsung Galaxy Note 10 Lite.

serwis Samsung

Dlaczego warto wymienić ekran w telefonie Note 10 Lite w serwisie?

Odpowiedź jest prosta. Zakupienie samego ekranu, wiąże się z podobnym kosztem, ponieważ Amoledy od firmy Samsung po prostu są drogie. Dodając do tego wszystkiego inne narzędzia, całościowa kwota powiększy się o kilka złotych. Przy samodzielnej naprawie musimy pamiętać także o dwóch innych czynnikach. Wymiana ekranu w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite zajmie Wam chwilkę czasu. Do tego dochodzi jeszcze czynnik, który niestety często obserwujemy, otrzymując telefony do naprawy. Są to dodatkowe uszkodzenia powstałe przy samodzielnej naprawie. W nowoczesnych smartfonach wymiana ekranu zazwyczaj wiąże się również z demontażem baterii oraz pokrywy baterii, a tych elementów nie da się po prostu wykręcić. Demontaż większości takich części wiąże się z podgrzewaniem ich ze względu na klej. Uszkodzenie zarówno pokrywy baterii, jak i baterii może podnieść koszty do kwoty około 1000 zł, co może przyprawić każdego o ból głowy. Zdajemy sobie sprawę, że część z Was jest w stanie zaryzykować taką samodzielną naprawę, tylko czy warto? Po wykonanej naprawie nie otrzymacie gwarancji na swoją usługę. Oczywiście jeśli podejmiecie się samodzielnej naprawy, pamiętajcie przede wszystkim o skupieniu się podczas naprawy. Pośpiech to też zły doradca, zwłaszcza że nie sprzyja on nawet doświadczonym technikom. Gdyby pojawiły się większe kłopoty z wymianą ekranu w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite, napiszcie do nas lub wybierzcie usługę w naszym sklepie, a nasi pracownicy skontaktują się z Wami w celu załatwienia formalności. Oprócz powyższej usługi w naszym sklepie on-line znajdziecie też inne naprawy dla smartfona Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Bezpłatna dostawa telefonu w obydwie strony lub naprawa na miejscu

Nasz serwis telefonów Samsung oprócz możliwości wysyłki oferuje również naprawę sprzętu na miejscu. Nasz lokal mieści się w Chorzowie przy ulicy Truchana, ale nasze doświadczenie i zaufanie niejednokrotnie pokazało, że często odwiedzają nas też klienci z Katowic. Większość usług staramy się przeprowadzać w jak najszybszym czasie, jednak w przypadku chęci wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite na miejscu, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia godziny.

Powiązane produkty